Ford Ranger 2019: перше зображення

17.02.2017 17:26 automotoclub.info
Ford Ranger разом з відродженим Bronco стали найбільш очікуваними моделями на американському ринку.

Після декількох місяців чуток, що раніше в цьому виробник, нарешті, підтвердив вихід обох транспортних засобів, а прототип пікапа Ranger 2019 модельного року помічений на випробуваннях буквально двома днями раніше. Тим не менш, дизайнерам вже не терпиться уявити зовнішній вигляд майбутньої новинки

.Навіть крізь камуфляж було помітно, що дизайн Ranger піде по стопах старшого брата F-150, тому глобальну модель наділили схожою передньою панеллю. Президент американського підрозділу Ford, Джо Хинрик, вже пообіцяв, що новий Ranger буде доступним, функціональним, надійним і маневреним пікапом». Заяву наводить на думку, що автомобіль буде справжнім рамним пікапом, в той час як системи переднього або повного приводу запропонують на вибір.

В даний час Ford Ranger продається в Європі виключно з дизельними моторами, але до виходу нової моделі ситуація може змінитися. Передбачається, що спочатку на американському ринку пікап запропонують з бензиновими атмосферної «шісткою» і 4-циліндровим турбоагрегатом, а потужний 5-циліндровий дизельний двигун буде доступний по всьому світу. Опціональна 10-ступінчаста автоматична коробка передач, за словами компанії, забезпечить кращу паливну економічність, «ніж у F-150». Дебют новинки очікується в 2018 році.

Комментарии

Добавить комментарий