Запашні, натуральні високоякісні Карпатські чаї, гриби, варення
Огородники01 марта 2020

Запашні, натуральні високоякісні Карпатські чаї, гриби, варення

Карпатські землі наповнені особливою силою, яку вбирають в себе цілющі рослини, трави, плоди, ягоди. Щедрі подарунки від природи дивного краю різноманітні, а їх користь незаперечна. Якщо ви хочете починати свій ранок з чашечки Карпатського чаю і перегляду що надихає профіля instagram — підпишіться на цю сторінку https://www.instagram.com/z.lisu/. Тут, як мінімум ви отримаєте масу естетичного задоволення, як максимум — візьмете курс на здоровий спосіб життя.- склады;

Чому саме чай, гриби, варення вас зацікавили і ви вибрали цю область діяльності?

Через те, що Трускавець оточений лісом, ми часто виїжджали на прогулянки, вивчали місцеві ліси, навчились розрізняти та збирати правильні гриби. В нас завжди про запас були морожені опеньки, сушені білі та лисички. Баночки наповнювались сумішами ароматних трав. В мене прокинувся шалений азарт до пошуку грибів і розпізнавання трав, які можна "пити". Всі ці лісові скарби відправлялись батькам і друзям додому, бо в них же такого немає.

І ще більший кайф отримувала від того, що все це зібрали самі!

Всі ці походи і відправки надихнули створювати якісний Карпатський продукт, за яким не треба їхати в Карпати, а можна замовити в будь-яке місто України. Круто ж!

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ВЫ СКОРО ВЗЛЕТИТЕ
Ну и что? Это как то улучшило вашу жизнь? Вас посадили на пороховую бочку, а вы ещё требуете огоньку поддать! ВЕСЬ МИР СМЕЁТСЯ НАД ВАМИ, ДОЛБОЁБАМИ!
Елена
Выживет сильнейший,это называется естественным отбором, учиться надо было в школе.а не курить сигареты.
Елена
Весь мир с нами!
ЗаЗе
Походу этот ослик вывезет страну.
Кот Матроскин
Сами дети говорят, что изобретатели и продвигатели ДО - дебилы, штампующие себе подобных.
е
Уважаемый, а ведь есть люди которым в маске банально не хватает воздуха..вы об этом не думали? Человеческий организм не приспособлен к тому чтоб для дыхания была какая-то преграда...
уКРЫ СНИМАЮТ КИНО
Укры снимут кино о подрыве на мине зеленского в Донбассе. Подбросят на место взрыва бомжа, разорванного на куски, и объявят его трупом президента украины! Весь мир содрогнётся! Начнётся бомбокидание. А в это время зеленский будет где нибудь на Канарах водку хлестать и посмеиваться!