Дві іноземні авіакомпанії відкрили спільний рейс в Україну

16.05.2018 23:27 biz.nv.ua
Естонський національний перевізник - авіакомпанія Nordic Aviation спільно з найбільшою польською авіакомпанією LOT Polish Airlines з 12 травня 2018 року відновила авіарейс Одеса - Таллінн.

Про це повідомила прес-служба Міжнародного аеропорту Одеса.

Рейси здійснюватимуться щосуботи з вильотом з Талліннського аеропорту ім. Леннарта Мері о 12:20, з Міжнародного аеропорту Одеса - о 15:15 за місцевим часом. У період з 27 червня по 23 серпня будуть додані ще дві частоти - щосереди і щочетверга. Тривалість польоту становить 2 години 20 хвилин.

Естонія створила Nordica в 2015 році після того, як польоти припинила державна авіакомпанія Estonian Air. Флот компанії налічує 18 регіональних літаків: 12 бортів Bombardier CRJ і шість літаків АТR. Авіакомпанія має в своєму розпорядженні вісім баз в Європі.

У 2016 році Nordica і LOT Polish Airlines почали стратегічне співробітництво, що включає, з одного боку, єдину комерційну платформу і систему продажу квитків, а також використання загальних кодів ліній. З іншого боку, Nordica надає LOT свої послуги для ефективного оперування регіональних польотів.

LOT - польські національні авіалінії, створені 29 грудня 1928 року, є однією з найстаріших діючих авіакомпаній у світі. Нинішніми акціонерами LOT є державне казначейство (99,8% акцій), TFS Silesia (0,1%) і деякі поточні і колишні працівники компанії (0,036%).

Комментарии

Добавить комментарий

АВТОРСКИЕ СТАТЬИ