HYUNDAI НАДАСТЬ УКРАЇНІ $2 МІЛЬЙОНИ НА РОЗРОБКУ ЄВРОКОЛІЇ, ЯКУ ПОЧНУТЬ БУДУВАТИ З КИЄВА
Экономикаkyiv.media7 дней назад

HYUNDAI НАДАСТЬ УКРАЇНІ $2 МІЛЬЙОНИ НА РОЗРОБКУ ЄВРОКОЛІЇ, ЯКУ ПОЧНУТЬ БУДУВАТИ З КИЄВА

Середня швидкість поїзда на такій колії складатиме 250 кілометрів на годину.

Компанія Hyundai (Південна Корея) виділить Україні 2 мільйони доларів на розробку документації для будівництва швидкісної залізниці європейського формату. Першим має стати маршрут Київ-Львів-кордон ЄС, повідомив під час форуму «Україна-30. Інфраструктура» міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За його словами, кошти виділять на грантовій основі у березні.

«У нас в березні виїжджає делегація з представників міністерства інфраструктури та «Укрзалізниці». Там будуть підписані в тому числі меморандуми, виділяють грантові $2 млн на розробку попереднього техніко-економічного обгрунтування для реалізації цього проекту» — повідомив міністр.

Також Криклій уточнив, що на першому етапі планується розвивати євроколію на ділянці Київ-Львів-кордон з ЄС; середня швидкість поїздів на ній має скласти 250 км/год.

Представник Hundai Corporation Юн Сук Чой на форумі заявив, що в компанії очікують підтримки цих проектів з боку уряду Кореї — йдеться, зокрема, про надання Україні 10 швидкісних потягів.

«Ми готові надати фінансування декількох проектів. Особливо ми зацікавлені в будівництві швидкісної ж/д і постачання нових 10 швидкісних електропоїздів з 90 вагонами HRCS2», — заявив він.

Водночас, сьогодні стало відомо, що будівництво системи приміських експресів у столиці, Kyiv City Express, має розпочатися у 2021 році.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Именно, это не харьковчане.. Банкет за чей счет... Уж не за их так точно
е
Уважаемый, то что вы знаете я и не сомневаюсь.. Хотелось бы услышать мнение свидомых на этот счёт и почему они считают это нормальным..
Гость
Со и ху@*;;
кипчак
"Типа патриотов" могут свозить на поездах "дружбы", хотя в Харькове свой белый вождь Билецкий мог уже воспитать воинство с отбитыми мозгами.
кипчак
Еще не объявился у них фюрер. Появится, дорвется до власти тогда прятаться не нужно, а пока у них временная работа и периодические заработки. Может не все знают, кто они или не все считают себя "патриотами", нанялись по объявлению - деньги не пахнут. Друге дело, что для всех остальных и для них, в будущем, такая безмозглость вылазит боком.
Игбун Хохлов
Хохлатым ебанатам нечем заняться. Никому эта пропагандонская хрень не интересна. Эти шыдэвры и по 5 человек в кинотеатрах не собирают.
Игбун Хохлов
Парашенко в говне разбирается. Он всю страну в него окунул.