"Нафтогаз" придбав майже 35 тис. МВт-год електроенергії "Енергоатому" для експорту
Экономикаua.interfax.com.ua4 дня назад

"Нафтогаз" придбав майже 35 тис. МВт-год електроенергії "Енергоатому" для експорту

Відокремлений підрозділ "Енергоатом-Трейдинг" на аукціоні за короткостроковими двосторонніми угодами, що проводився на Українській енергетичній біржі (УЕБ) в четвер, продав весь запропонований обсяг розміром 34,8 тис. МВт-год ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" (ЦПК "Нафтогаз") для її подальшого експорту.

Згідно з повідомленням УЕБ, ціна продажу ресурсу склала 948 грн / МВт-год. при стартовій в 1500 грн / МВт-год. Загальна сума продажу склала 32,9 млн грн.

Період поставки - з 3 до 31 серпня 2020 року.

Як повідомлялося, Україна 22 липня 2020 року відновила експорт електроенергії в Білорусь. ЦПК "Нафтогаз" придбав у "Енергоатома" 12 тис. МВт-год електроенергії базового навантаження з поставкою в період з 22 до 31 липня 2020 року.

Глава комітету Верховної Ради з питань енергетики і ЖКГ Андрій Герус уточнив, що в серпні планується збільшити експортні поставки виробленої на АЕС України електроенергії в Білорусь.

За його словами, це дозволить додатково завантажити "Енергоатом", частина потужностей якого перебувають у вимушеному простої.

Україна призупинила експорт електроенергії в Білорусь з 1 жовтня 2014 року. У 2014-му поставки склали 2 млрд 400,9 млн кВт-год.

Написать комментарий