Тільки з ріелтором: експерт назвав мінуси запровадження нових правил продажу та оренди нерухомості
Экономикаwww.unian.ua30 июня 2020

Тільки з ріелтором: експерт назвав мінуси запровадження нових правил продажу та оренди нерухомості

Зареєстрований у Верховній Раді законопроект "Про ріелторську діяльність", який дозволяє купувати або орендувати нерухомість виключно через ріелторів з єдиної бази, є порушенням Конституції і базових прав українців. Таку думку висловив президент Асоціації фахівців з нерухомості України Юрій Піта в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми, як фахівці з нерухомості, ніколи не підтримували таку ініціативу, щоб ріелтор був обов'язковою ланкою в операціях з нерухомості - оренда чи купівля-продаж. Це вільний ринок, і клієнт обирає, чи буде він працювати з ріелтором, чи зможе самостійно провести операцію. Це демократично і сучасно, і жодна країна світу не потребує звернення до ріелтора, щоб продати своє майно або придбати, здати в оренду", - заявив експерт. За його словами, "така ініціатива дуже дивує, щоб обов'язково була в Україні участь ріелтора в таких угодах". "Він антиконституційний, порушує і обмежує права громадян на розпорядження своєю власністю, своєю нерухомістю. Вчора був День Конституції, ми повинні поважати Конституцію як вищий законодавчий акт, а замість цього депутати реалізують таку антиконституційну ініціативу", - зазначив Піта.

У Верховній Раді зареєстровано проект закону "Про ріелторську діяльність", яким хочуть детінізувати галузь і зобов'язати ріелторів мати ліцензію, а також ввести паспортизацію об'єктів та їх реєстр.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я же говорю, продался ты,за кофе в Париже, я всё время эта писала,вон кто Пинчук с Ахметовым были,а кто сейчас, только сколько из-за таких в могилах лежит, миллионы,у тех у кого жизнь вся на перекосяк пошла,в конфликтах на территории СССР,от бандитских разборок,от нищеты и неустроенности,от того что не смогли лечиться потому что денег нет , сколько таких?это таким роджерам с Ахметовым и К°глубоко насрать,им своё,личное благополучие выше всех , поэтому козлоослик я тебя так люблю,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Весёлый Роджер
Ну и кто он сын Кукурузника? Пособник пиндосных империалистов? Читал там лекции? Продал им секреты 20-летней давности? Так сейчас на Украине их пособников миллионы - ы шо? Как ты Шмуля сейчас? Ты же сам про себя писал и Америку возхвалял! Ты Шмуля, зовсим з глузду зъйихав? Ты про это! Ну извини забыл про тебя пропиндосника написать!
гость
А зачем с таким умишком?
Елена
Он сам предатель Луночка,я за Роджера конкретно говорю.
Елена
Я же говорила,он даже не отрицает,за сына Кукурузника он даже не признаётся,кто он был на самом деле.ха.кто бы сомневался.
Весёлый Роджер
А вот и хрен тебе, я бы в "шоколаде" при нём был - ты же не знаешь чем я занимался, какой тематикой! Ты сколько в Союзе зарплату имел?
и лечить лечить
всех задержанных протестировать