У МОН пообіцяли підняти зарплати вчителям у 2021 році
Экономикаaspekty.net15 сентября 2020

У МОН пообіцяли підняти зарплати вчителям у 2021 році

Протягом 2021 року зарплата вчителів збільшиться майже на третину. Про це заявив глава Міносвіти Сергій Шкарлет, повідомляє прес-служба Кабміну.

Як пояснив міністр, із січня 2021 року збільшать розміри окладів унісім працівникам, оплата праці яких здійснюється за Єдиною тарифною сіткою, тому протягом року їх зарплати виростуть на 30%.

«Тому чутки, які зараз поширюються в ЗМІ, про скорочення оплати праці педагогам не відповідають дійсності. У нинішніх умовах це неможливо», — підкреслив Шкарлет.

Так, ставка заробітної плати вчителя вищої категорії на 1 січня 2021 року складе 6461 грн, а на 1 липня — 7001 грн. Фактично розрахункова заробітна плата вчителів з 1 січня 2021 року складе 12 911 грн, а з липня — 13 990 грн.

Крім того, було створено робочу групу для розробки проекту Концепції трансформації оплати праці працівників закладів освіти і науки. На першому установчому засіданні розглядалися тільки пропозиції від представників робочої групи. Тексту проекту концепції ще немає.

Нагадаємо, що на підвищення зарплат педагогів потрібні 50 мільярдів. Кабмін прийняв програму підвищення оплати праці педагогів, але на її реалізацію грошей немає, її призупинили.

Також повідомлялося, що Шмигаль назвав «нормальну для життя зарплату». У цьому питанні багато залежить від бізнес-середовища, від того, у яких умовах буде економіка, заявив прем’єр-міністр України.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
да
За штурвалом АН-26 говорят был не то шухевич с Коновальцем не то бендера степка это не смешно .
7
Не дай Бог !!!!! придут такие деятели в Беларусь как на украину порошенко турчинов , небудет государства Беларусь .
бля
Офугеть - офугеть !!!!!!! хранцузкий гей-опарыш . Батьке ! указывает как жить .
вот так вот
Оказывается "миньская группа" не первая в Украине, это оказыватся бесполезнейший аппендицыт показывающий свою бесполезность с 1992 года ))))
Жёлтый пикейный жилет
А что там Макрон, уже отказался от своего поста из-за протестов жёлтых жилетов? Или ему Ротшильд не велел?!
гость
Денежный поток все тоньше,вот и протестующих все меньше.А макароне лучше смотреть в свою тарелку и не лезть поучать других.
Лощёное рыло олигархата
И не только авиация, всё что было создано при СССР, за последние 30 лет разворовали, раздолбали и просрали. Но это же ДЕМО-КРАТИЯ (демонстрация власти бандоты). Вам демонстрируют - а вы смотрите, что получается. Вас учат, как лохов. Главное, чтобы до все дошло.