У «Укроборонпромі» розповіли про реформування концерну
Экономикаfbc.ua9 дней назад

У «Укроборонпромі» розповіли про реформування концерну

Згідно з рішенням Кабінету міністрів Державний концерн “Укроборонпром” в рамках реформування вже передав вісім держпідприємств і корпоративні права ще двох акціонерних товариств в Фонд державного майна.

Відомо, що ще вісім підприємств будуть передані до Фонду з метою їх подальшої приватизації, одне – в сферу управління Міноборони.

“Концерн діє на виконання постанови Кабінету міністрів України № 1229 від 9 грудня 2020 року. Таким чином, зі складу” Укроборонпрому “вже виведено 17 держпідприємств і передані права двох АТ. Сьогодні концерн налічує 118 підприємств, з яких 21 – на тимчасово окупованих територіях. Ще два – планується передати Державному космічному агентству “, – зазначив генеральний директор концерну.

Слід зазначити, що реформа “Укроборонпрому” фактично розпочато 21 грудня 2020-го підписанням наказу про корпоратизацію концерну і триває по дорожній карті.

Так, в результаті трансформації в холдинг “Оборонні системи України” планується включити 65 підприємств.

Нагадаємо, що в міжнародній оцінці корупційності «Укроборонпром» отримав 28 балів з 112 максимально можливих. Це відповідає рівню «Е», який є передостаннім з найгірших, що говорить про наближення до високого рівня корупції.

Раніше повідомлялося, що Російська Федерація розширила свої санкції відносно українських компаній. На цей раз до переліку потрапили відразу три компанії – «Центренерго», державна енергогенеруюча компанія, «Укроборонпром», також державний концерн, і «Укрспецекспорт» – компанія, яка займається переважно імпортом і експортом продукції, а також послуг спеціального і військового призначення.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Истина
Все просто, наложить санкции на пиндостан и его союзников, в виде салюта калибров при заходе в Черное море их судов , за нарушение ними прав пингвинов в Экваториальной Гвинеи, тоесть симметрично санкциям за Анального, будущую швею трунделей и 🐓 лидера.
Истина
Главнокомандующий, откосивный армию и купивший диплом юриста.
Истина
Хриплый карликовый парашник, твоё место в петушином углу.
Зелепукин
физ.раствор вкололи)
Гость
А ты кастрюлеголовый мудак ! Сьорбай зе парашу , болезный !
Одесситка
Одесситка. А между тем на последнее заседание (24 февраля) явился опять новый прокурор, который сказал, что не ознакомился с делом и слушание перенесли на 25 марта
Луна-2
Стая хохлатых мартышек прыгает до небес. В бороду тихо смеется Старый, усталый бес. Бес не дает им покоя. вновь разрушает страну. Бес, что играет нами Гонит нас на войну. Бес языки запрещает "мовный" закон приняв. Церковью он заправляет Христа из церкви изгнав. Бес вырезает семьи . Ему никого не жаль. Ведь либеральные ценности Он за основу принял. Бес, что зовется Америкой Не оставляет страну. Снова и снова он хочет Ввергнуть Россию в войну. И на чужой территории Разграбив страну до конца. Черти сыграют свадьбу Соединив два хвоста.