Україна підписала угоду з Hyperloop

14.06.2018 20:32 biz.nv.ua
Міністерство інфраструктури і компанія Hyperloop transportation technologies домовилися про співпрацю в сфері технологій вакуумного поїзда Hyperloop.

Відповідний меморандум був підписаний Мінінфраструктури та Hyperloop 14 червня, передають Українські Новини.

З боку міністерства меморандум підписав міністр інфраструктури Володимир Омелян, від Hyperloop генеральний директор компанії Дірк Алборн. Він передбачає співпрацю в галузі технологій вакуумних поїздів Hyperloop.

"Ми сьогодні підписали меморандум про співпрацю між компанією, яка є найбільшою в світі з розробки технологій Hyperloop - транспорту нового покоління, який дасть світу нечувану швидкість, нечувані можливості і нечувані технології. Одним з підсумків цього візиту є наш чіткий намір спільно працювати над розробкою цих технологій", - сказав під час церемонії підписання міністр інфраструктури Володимир Омелян.Міністр додав, що сподівається на відкриття найближчим часом RND-центру та дата-центру в Україні, який буде займатися не тільки технологією Hyperloop, а й новими матеріалами, новими складовими компонентами сучасних транспортних можливостей світу.

За словами Омеляна, меморандум передбачає спільну розробку технологій, а також спільний пошук інвесторів цього проекту.

Міністр також зазначив, що проект має бути комерційно успішним. Крім того, Омелян сказав, що сподівається на спільну розробку нових типів управління логістикою.

Нагадаємо, що наприкінці лютого Омелян заявив, що в Дніпрі планується будівництво тестового майданчика для впровадження в Україні надшвидкісного сполучення типу Hyperloop. Про це він розповів після підписання меморандуму про створення Центру транспортних інновацій HypeUA. Глава Укроборонпрому Павло Букін попередньо оцінив його вартість у $3 млрд.

Керівник проекту Олександр Озеран зазначив, що 1 км Hyperloop буде коштувати $11-17 млн, а довжина тестового майданчика становитиме 0,5 км.

При цьому прем'єр-міністр Володимир Гройсман пізніше зазначив, що реалізація ініціативи Hyperloop відбуватиметься без підтримки уряду України.

Hyperloop - проект вакуумного потяга, запропонований в 2012-2013 роках американським венчурним капіталістом Ілоном Маском. Наразі проект не реалізовано. Найбільшу активність в його втіленні проявляють компанії Virgin Hyperloop One і HTT. Швидкість капсули Hyperloop може перевищувати 600 кілометрів на годину.

Комментарии

Павло Букін, 14.06.2018 22:58

1 км Hyperloop буде коштувати Україні $11-17 млн, а товщина тестового майданчика становитиме 0,5 км ... п.с. все свидомые куяне уже давно бойлерами пользуются а ты всё про какие то совковые горячие воды)) Гиперлупом можно подавать горячую воду из Арабии чтоб не остывала в пути

ru Гость, 14.06.2018 21:15

ГиперЗАЛУПЫ они проектируют ! А как насчёт горячей воды в куеве? :))))

Добавить комментарий