В “Укргазбанк” може увійти Міжнародна світова корпорація
Экономикаfbc.ua13 января 2021

В “Укргазбанк” може увійти Міжнародна світова корпорація

В капітал “Укргазбанку” може увійти Міжнародна фінансова корпорація. Про це повідомили у випуску новин “Першого ділового” телеканалу.

Очікувалося, що це станеться торік, однак поки в НБУ говорять про початок цього року.

Ще в 2017-му був підписаний між сторонами меморандум про часткову приватизацію фінансової установи. Зараз в регуляторі підкреслюють – якщо угоду вдасться закрити, то це буде знакова подія для банківського ринку.

Відзначимо, ще в червні уряд уповноважив міністра фінансів на підписання угоди, пов’язаної з наданням IFC 30 млн євро “Укргазбанку” з можливістю подальшої конвертації в капітал.

За умовами, Мінфін повинен укласти договір з IFC про опціон на продаж акцій на дату конвертації, згідно з якою IFC може в будь-який час продати державі акції “Укргазбанку”. Опціон на продаж акцій “Укргазбанку” є безстроковим, а його ціну ще належить визначити.

Нагадаємо, що Національний банк України активно працює над угодою про приватизацію вітчизняного банку «Укргазбанку». У відомстві зазначили, що на даний момент сторони в процесі укладання угоди.

Раніше повідомлялося, що в НБУ на двох останніх засіданнях у 2020 році, які були проведені 24 і 30 грудня, вирішили і анулювали ліцензії на надання фінансових послуг 22 установам. Йдеться про установи небанківського сектора, серед яких були ТОВ «ФК« Кредитлайф », ТОВ« ФК «Кайлас Фінанс» та інші.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Поделись секретом. как можно быть молодой в 55 лет ? привет краса ты наша вумная...т
Елена
Это у кого-то дряхлеет,а у меня молодеет, здоровый образ жизни,правильная диета и маски,не шоу,ха,делают своё дело.ха.А козлоослик мерзавец.
Елена
Ты недоёбанный ротяку то закрыло, плод проститутки и наркомана,ха.
Луна-2
Так у них любовь - морковь )))) То почему бы ей и не держать его за руку)))
ЛУНА-2
Я не завидую Оле Поляковой- потому что операции и ботокс отравляют кожу она же колет ботокс каждый месяц - всасывая в себя медленный яд..И этот яд в определенном ко-ве может стоить ей жизни .. Так что завидовать тут нечему..СПЕЦИАЛЬНО - рАЗЪЯСНЕНИЕ ДЛЯ ТАКИХ КАК ТЫ ...
эта тварь помогла его убить
Вы реально дебилы ипи просто пропагандоны? Там даже на видео видно что она держит за руку и не дает укрытся от киллера Вороненкова! Эта тварь 100% была в сговоре с заказчиком и организатором. А вот Вороненков повелся на эту пизду и в итоге поплатился жизнью.
Луна-2
Да ну аж прямо -таки завидки берут )))) дурачина .. ты...смешной .и злой..