Британцю не дали швейцарського громадянства через його незнання місцевої кухні

11.06.2018 18:42 global-analityk.com
43-річний Давид Льюїс, громадянин Великої Британії, проходив іспит на громадянство в місті Фрієнбах (кантон Швіц), де він мешкає від 2011 року.

Раніше Льюїс вже пройшов письмовий тест, отримавши 80% зі 100%. У 2017 році він також заповнив усі документи, пов’язані з процедурою надання йому громадянства. Залишалася лише співбесіда з чиновниками, під час якого вони мали оцінити його знайомство зі швейцарською культурою.

Британець виростав у Швейцарії, ходив до франкомовної школи у кантоні Во, вільно володіє французькою та німецькою мовами (це дві з чотирьох офіційних мов Швейцарії).

РаклеттРаклетт

«Я відчуваю себе швейцарцем. Це мій дім», — сказав він в інтерв’ю thelocal.ch.

Цікаво, що шестирічний син Льюїса правильно склав іспит на громадянство, але сам британець невірно відповів на деякі питання, пов’язані з політикою, а також на запитання про походження Раклетта. Льюїс також не зміг перелічити інгредієнтів капуни — регіональної страви з курятини.

Через неправильні відповіді батька ані він, ані його син не отримали громадянства.

Льюїс не приховує розчарування складною процедурою одержання громадянства у Швейцарії. «Я склав письмовий тест і показав, що розумію політичну систему Швейцарії та цінності суспільства, але чому вони знову мене перевіряли?», — запитує він. Він також звинуватив клерка, яка вела з ним розмову в тому, що вона навмисно використовувала швейцарський діалект німецької мови, розмовляючи дуже голосно та дуже швидко, щоб йому тяжче було її зрозуміти.

Швейцарський паспортШвейцарський паспорт

Британець додає, що він приймає правила, що діють у Швейцарії, але скаржиться на свавілля при ухваленні рішення про надання громадянства. «Тепер я думаю: що я скажу своєму синові? І хто я для цієї країни?», — запитує він.

Комментарии

Добавить комментарий