Уряд Італії будує "в'язниці" для нелегалів по всій країні

09.11.2017 19:42 svitua.com.ua
Італія відкриє нові центри утримання під вартою мігрантів по всій країні в найближчі кілька місяців, щоб пришвидшити депортацію нелегалів. Про це повідомляє eurointegration.com.ua.

Агентство повідомляє, що хоча протягом останніх декількох років подібні центри були закриті, проте у вівторок Міністерство внутрішніх справ звернулося до регіональних урядів з проханням забезпечити в цілому 1600 місць в таких центрах.

Міністр внутрішніх справ Марко Мінніті заявив, що мігрантів необхідно затримувати, щоб вони не втекли, перш ніж вони можуть бути відправлені додому.

В планах є повторне відкриття центру для чоловіків у Понте-Галерія на околиці Рима, у якому колись мігранти зашили собі роти на знак протесту, перш ніж центр був знищений інтернованими мігрантами у 2015 році.

Чиновники повідомили, що 45-50% тих, хто перебуває у нових центрах, швидше за все, будуть депортовані. Інші, які не можуть бути ідентифіковані чи країни, звідки вони прибули, не приймають їх назад, мають бути відпущені.

Комментарии

ua ****, 19.05.2017 23:12

Кто бы уже гавкал,но не укропитеки! Расскажите грёбаные сволочи про строительство концлагерей для жителей Донбасса, а потом раззевайте свои поганые пасти!!!

ua Гость, 19.05.2017 20:36

Куда отпущены? В свободное плаванье по Средиземному морю?

Добавить комментарий