5 аспектів, які допоможуть розвинути психологічну стійкість та запобігти вигоранню
Обществоkorisno.24tv.ua4 дня назад

5 аспектів, які допоможуть розвинути психологічну стійкість та запобігти вигоранню

Для амбітних та цілеспрямованих людей психологічна стійкість є важливою навичкою. Науковці виявили, що саме ця якість може допомогти запобігти вигоранню.

Нове дослідження, в якому взяли участь 97 учасників, продемонстрували, що студенти коледжів, які мають вищий ступінь стійкості, менш сприйнятливі до вигорання та психологічних переживань.

За його результатами науковці виділили 5 аспектів, які знижують вигорання та підвищують психологічну стійкість.

Вирішуйте проблеми, а не уникайте їх

Ви повинні зайти на нову незвідану територію, а не відступати. Шукайте шляхи вирішення проблеми, навіть якщо це означає вихід із зони комфорту. Сприймайте негаразди як виклик, а не як особисту загрозу.

Дотримуйтесь точки зору, що життя – це пригода, яку потрібно пережити, а не як проблему, яку потрібно вирішити. Шукайте можливості подолати тиск замість того, щоб заперечити або уникнути його. Незначні виклики відточують ваші навички для більших, які обов’язково будуть.

Вірте у власні можливості

Вчіться довіряти своїм здібностям і думайте про себе як про сильну людину, яка здатна масштабувати перешкоди та приймати важкі рішення. Дослідження показують, що коли ви вважатимете себе господарем свого життя, ви будете більш оптимістично реагувати на ситуації, які не піддаються контролю. Це підсилить вашу стійкість.

Віра у те, що ви бодай трохи здатні впливати на події, які від вас не залежать, дає вам можливість знайти спосіб впоратися з проблемами.

Надихайтеся своєю цілю

Наполегливо працюйте для досягнення цілі і надихайтеся тим, що ви хочете отримати в майбутньому. Підтримуйте стосунки з колегами, які заодно з вами. Якщо ви розчаруєтесь і захочете здатись, вони стануть для вас надійною опорою. Це відновить ваш дух і вмотивує вас.

Пам’ятайте про минулі досягнення

Ваші особисті якості, які колись допомогли вам подолати негаразди, чи досягнення, якими ви пишаєтеся, – це ваші внутрішні ресурси. Як показують дослідження, роздуми про те, як ви подолали минулі труднощі, розширюють те, що нейрологи називають стійкою зоною.

Нагадуйте собі про ваші минулі успіхи, це може стати джерелом для зміцнення вашої віри в себе.

Якщо не можете нічого змінити, покладіться на долю

Такі духовні вірування дозволять вам сприймати природні негаразди. Ви повинні розуміти, що не все піддається вашому контролю. Якщо ви не можете вплинути на ситуацію, вам слід контролювати те, як ви реагуєте на неї. Відпустіть проблему і віддайтеся долі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.
Вперёд РОССИЯ
С ДНЕМ КОСМОНАВТИКИ! ГАГАРИН-ЭТО ЛЕГЕНДА.
е
т.е. грабеж нашей страны америкосами это оказывается такая помощь???? тогда почему от этой помощи положение в стране все хуже и хуже, а трепло? Ответ будет?
Не лох
как нам удалось организовать р0бочиэ мИста биля здания Офиса президента и заработать более 1,5 млн грн на простом ремонте дверей, учитесь лохи))) п.с. проезд, проживание и питание - за счет Государства и #яклоунов налогоплательщиков
сбежало 44 морпеха
Украинские военные массово бегут из Донбасса батрачить к Пану Польскому - тепличный сезон открыт, Будь свидомым! будь гидным своих предкив! Пан Польский любит тебя любить...