ЯКІ КВІТИ НЕ МОЖНА ТРИМАТИ ВДОМА: 5 НЕБЕЗПЕЧНИХ РОСЛИН
Общество1-tv.com.ua9 дней назад

ЯКІ КВІТИ НЕ МОЖНА ТРИМАТИ ВДОМА: 5 НЕБЕЗПЕЧНИХ РОСЛИН

Перед тим як купувати нові квіти додому, потрібно уважно вивчити вибрану рослину – деякі з них дуже небезпечні і містять в стеблах і листках отруйний сік, розповідає 24 канал.

Папороть

Рослину можна тримати у житлових приміщеннях, але не в кімнатах, призначених для відпочинку. Ця рослина поглинає багато кисню, а вночі виділяє вуглекислий газ. Це може впливати на сон людини і викликати головний біль.

Папороть – рослина, яка протипоказана алергікам​ / Фото botanichka

Азалія

Це одна з небезпечних рослин – азалія отруйна. Якщо її сік потрапить в організм людини, він може викликати слабкість, нудоту, блювоту і порушити роботу серця. Також потрібно враховувати, що ця квітка має сильний аромат, тому категорично не можна тримати її в приміщенні з поганою вентиляцією і закритими вікнами.

Азалія – отруйна і небезпечна квітка / Фото perofdesign

Молочай

Ця назва об'єднує багато підвидів рослин, які по-різному виглядають. Сік молочаю має як корисні властивості, так і небезпечні. Наприклад, він може викликати сильні отруєння і роз'їдати шкіру при попаданні.

Молочай – небезпечна рослина / Фото darlinghouse

Монстера

Одна з найпопулярніших рослин для будинку. Монстера – абсолютно безпечна, але на її красивих листі є непомітні голочки. Варто з нею працювати в рукавичках.

Не підпускайте до монстери дітей / Фото most-beauty

Пуансеттія

Друга назва цієї відомої рослини – Віфлеємська зірка. Вона існує в різноманітних кольорах і важається різдвяною рослиною. Однак це небезпечна квітка – в її стеблах міститься отруйний молочний сік, який може викликати опік стравоходу при попаданні всередину організму людини.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
О мертвых- или хорошо, или ничего ...Эта бабушка родившаяся в 1929 году.Наверняка знала немецко- фашистских оккупантов,Раз до сих пор была волонтеркой и помогала армейцам .Но беда в другом ,-ни один из этих спасенных ею вояк не помог ей.... даже в похоронах...
гость
возможно для кого-то это новость, но в буржуазно-либеральной стране депутатов не выбирают, а покупают. И соответственно - продают. Причём стандартная практика "покупай дешевле - продавай дороже" отн. депутатов не работает, покупать надо сразу готовый продукт, и отрабатывать вложенные бабки у олигарха они будут до морковкинового заговения. А когда всё с процентами отработают, он сделает с них чучело и поставит на чердаке своей загородной хатынки. И будет показывать за большие деньги - ну а фули, актив должен работать в любом случае.
тт
))))
Миха
Как за этого холенного 3.14дара можно вообще голосовать? В 208 округе такой высокий % 3.14дарасов?
Миха
Мутные законы...
Миха
И красивая))... И умная...)
Миха
Давно пора...
Авторские статьи