Харківське метро запрацює у понеділок
Обществоwww.ukrinform.ua9 дней назад

Харківське метро запрацює у понеділок

Харківський метрополітен планується відкрити для пасажирів у понеділок, 25 травня.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

"У зв'язку з ослабленням карантину і на підставі Постанови Кабінету Міністрів України, харківський метрополітен починає свою роботу 25 травня о 5:30 ранку", - зазначив мер Харкова.

Кернес також нагадав, що карантин не скасовано, а тільки послабленийо: "Необхідність дотримуватися санітарних норм в у громадському транспорті, включаючи метро, ​​діє й сьогодні".

Міський голова додав, що на його сторінці у Facebook можна залишити побажання про те, як поліпшити роботу громадського транспорту в період послаблення карантину.

Як повідомляв Укрінформ, прес-секретар КП "Харківський метрополітен" Олексій Бітнер розповів кореспонденту агентства, що метрополітен готовий до відкриття з ранку 25 травня, очікують тільки інформації від центральної і місцевої влади з уточненнями вимог для персоналу метро - це більше 2 тисяч осіб - і для пасажирів. Персонал метрополітену на 100% забезпечений засобами індивідуального захисту, відпрацьовані нічна дезінфекція вагонів, графік прибирання, пропускна система, є можливість дотримуватися дистанції.

Кабінет міністрів 20 травня ухвалив рішення про перехід на адаптивну модель карантину з 22 травня до 22 червня.

Цим документом передбачено послаблення або припинення протиепідемічних заходів на території регіонів на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).

Станом на 9:00 22 травня в Україні 20148 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 588 - летальних, 6585 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 442 нових випадки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Украинцы славяне, только славянского единства ,братства ,в широком смысле не было никогда, было когда были русские,украинцы и белорусы,в прошлом,тогда было,но какого-то хрена Ельцин объявил день декларации государственном суверенитете РСФСР от 12 июня 1990 года,это до первого декабря 1991 года в Украине,.это было просто идиотизмом со стороны российского руководства,большего предательства по отношению к другим нельзя было и придумать, Ельцин придумал((((то кто кому предатель,А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
А Каддафи и Хусейн ссыклом тоже не были,помогло?Я Хохлов знаю одно недооценка ,как и переоценка как своих сил,так и сил противной стороны ,дорого обходится, очень дорого, особенно самоуверенность, Роджер к примеру думает что он умный,ха,Но поверь мне ,он дурак дураком,но на это я бы не обратила внимания,таких пруд пруди,он подонок и мразь,а вот такое я людям простить не могу,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
если верить премьерминистру
а вот у нас все налаживается
впереди выборы в обкоме
наладить в Броварах и т.п. протестный туризм. с выдачей негорячего и горячего за оплату в местный бюджет
илон приветствует
перелет на луну становится все актуальней
Игбун Хохлов
Полено, белорусы все-таки славяне, а не тупые хохлочурки. Там скачущих дебилов гораздо меньше. Да и Лукашенко не ссыкло как Янек. Яйца майдаунам поотрывает, скажет, что так и было. И пофиг ему, что гейропа с пиндосией хрюкают. В случае чего Россия поможет: Белоруссия - дружественная страна, не быдлостан окраинский.
ОБЫКНОВЕННЫЙ ФАШИЗМ
ОБЫКНОВЕННЫЙ ФАШИЗМ