Літо 2017: як українці економлять на підготовці

18.05.2017 21:49 visti.pro
Українці почали шукати нові способи заощадження на відпустках, оскільки вважають ціни на морських курортах завищеними та невідповідними дійсності.

Перше, що зазначають експерти – скоротилася кількість днів, на які бронюють житло. Раніше українці зупинялися на 10-14 днів, зараз в середньому - на 7. Найдовше відпочивають сім`ї з дітьми – до 20 днів, щоб уникнути акліматизації, при цьому переважно на курортах Азовського моря. Відпочинок в Херсонській та Запорізькій областях значно дешевший, ніж в Одеській і навіть Миколаївській. Забронювати відпочинок на морі в Кирилівці чи Бердянську можна від 180-200 грн, що вже декілька років неможливо в Одесі (доба проживання коштує від 600 грн).

Готелі почали обирати бюджетніші, однак для багатьох наявність кондиціонеру, чи басейну все ще пріоритетні. За даними ресурсу Скидочник (платформа що збирає усі акційні пропозиції, розпродажі, знижки) туристи перестали нехтувати знижками в готелях та на базах відпочинку. Щоб отримати клієнта серед великої кількості конкурентів, готелі знижують ціни від 20 до 50%, не залежно від їхніх цін та категорії.

Аналогічні ситуація спостерігається на Західній Україні. Через низький сезон готелі зменшують прайсову вартість майжу вдвічі у порівнянні з гірськолижним сезоном. Ціни на номер «Люкс» починаються від 350 грн, навіть у найполярнішій Буковелі. В літній сезон українці також відвідують Славське, Яремче, Татарів та Драгобрат, де ціни від 200-250 грн за добу проживання.

Окрім самого відпочинку менше коштів витрачають на оновлення літнього гардеробу. Як запевняють більшість опитуваних, готуватися почали ще в квітні переважно на розпродажах в інтернет-магазинах. Зі знижками купують найнеобхідніше: купальники, босоніжки, кросівки та сумки.

Як стверджує вище зазначений ресурс, навіть необхідні до літнього сезону послуги у салонах краси (такі як епіляція, масажі для схуднення і навіть педикюр) моніторять зі зниженими цінами.

Загалом, підхід став більш раціональним і продуманим, тому що б обрати максимально вигідні умови відпочинку і не переплачувати необхідно вже зараз бронювати місце відпочинку та купувати усі необхідні пляжні речі.

Комментарии

ua гость, 18.05.2017 22:12

Хот1ли в Европу - рахуйте нав1ть одну десяту коп1йки. Це вам не при злочинному режим1! Як м"ясо то к1лограмами,як реч1, то купуемо повн1 сумки 1 чого хочу. ДОСКАКАЛИСЯ!!!!!!!! Тепер европейц1!!!! У Р А!!!!!!

Добавить комментарий