Науковці розповіли, від чого залежить тривалість стосунків

18.05.2018 15:33 maximum.fm
Учені знайшли індикатор, який допоможе спрогнозувати розвиток стосунків нової пари, і він вас здивує.

Фахівці з Каліфорнійського університету порівняли досвід людей, що перебували в короткострокових і довгострокових стосунках.

Всього експерти опитали понад 800 осіб різного віку. Всього дослідження складалося з п'яти етапів. На першому учасникам пропонували таблицю з описом 48 подій, які відбувалися в стосунках (якщо відбувалися): від першої зустрічі та першого поцілунку до весілля або розлуки. Люди відзначали час подій, а також їх вплив на романтичний інтерес до партнера.

Науковці розповіли, від чого залежить тривалість стосунків - фото 248282
Науковці розповіли, від чого залежить тривалість стосунків / Novus Mindful Life
Що стосується інших етапів, то вони були схожі з першим, проте вік добровольців збільшувався. Також частка представників сильної половини людства серед опитаних була вищою.

Учені отримали дуже цікаві дані щодо короткострокових і довгострокових стосунків. Так, і в тому, і в іншому випадку дослідники спостерігали приблизно однакове зростання романтичного інтересу на початковій стадії. У короткострокових стосунках він на певному етапі сходив нанівець, а от при тривалих стосунках спостерігалися нові сплески романтичного інтересу.

На підставі отриманих даних дослідники прийшли до висновку, що короткостроковість або довгостроковість стосунків визначається в основному першою інтимною близькістю. Чим яскравішим і позитивнішим був досвід, тим довшими були стосунки. В першу чергу мова йде не про якість сексу, а про емоції, які він викликав у обох партнерів.


Комментарии

Добавить комментарий