У Києві створили аналог музею Мадам Тюссо

06.12.2017 19:27 ua.newwest.media
У Києві відкрився новий музей "Історія становлення української нації". Там встановили 130 скульптур людей, які відіграли важливу роль у становленні України, розмістили десятки картин видатних вітчизняних художників та сотні цінних артефактів.

Скульптури будуть розміщені у відповідних 30 різних сюжетних композиціях у хронологічному порядку. Розпочнуть експозицію скульптури діячів часів Київської Русі, яких змінять культурні та політичні діячі часів козацької доби, початку ХХ століття та сьогодення.За інформацією керівника галереї-музею Валерія Галана, для створення експозицій музею були зібрані генеалогічні дерева, надані унікальні історичні мапи, картини. Крім того, були використані найсучасніші технології у виготовлені експонатів, декорацій та їх оформленні.

"Щоб підняти віру нашого народу, потрібно повернутись до нашої історії, культури, згадати великих українців. Згадати ті часи, коли наші прадіди вчили і несли досягнення цивілізації у європейські народи, коли наші воїни захищали Європу від спільних ворогів, коли наші козаки створили один з перших демократичних ладів і написали конституцію", - зазначив Валерій Галан.Презентація проекту відбулася в приміщенні київської галереї "ArtHall D12" на вулиці Десятинній, 12. Для широкого кола відвідувачів музей стане доступним з лютого наступного року.

Фотографії експозицій та виставлених картин можна побачити на сайті музею.Комментарии

Добавить комментарий