В Україні внесуть зміни до Сімейного кодексу та інших законодавчих актів
Обществоdilo.net.ua3 дня назад

В Україні внесуть зміни до Сімейного кодексу та інших законодавчих актів

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики на своєму засіданні розглянув низку законопроектів, що регулюють сферу аліментних відносин та спрямовані на захист житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомили у Голос України.

За результатами обговорення народні депутати рекомендують Верховній Раді прийняти за основу законопроєкт про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо збільшення мінімального розміру аліментів, що стягуються на дитину з інших членів сім’ї та родичів) — № 3881. У разі прийняття проекту за основу народні обранці рекомендують врахувати окремі пропозиції альтернативного законо-проекту про внесення змін до Сімейного кодексу щодо збільшення мінімального розміру аліментів, що стягуються на дитину з інших членів сім’ї та родичів, і запровадження мінімального (гарантованого) розміру тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від обов’язку утримувати дитину — № 3881-1.

«Загалом цими законопроєктами пропонується збільшити мінімальний гарантований розмір аліментів, що стягуються на дитину з інших членів сім’ї та родичів з 30% до 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

А також запровадити мінімальний розмір тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від обов’язку утримувати дитину, на рівні 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, — наголошує заступник голови комітету Євгенія Кравчук. — Пропонується передбачити, що заборгованість за аліментами з платника, який є ФОПом на спрощеній системі оподаткування, визначається, виходячи з його заробітку (доходу), а у випадку, коли встановити розмір заробітку (доходу) неможливо — із середньої заробітної плати працівника для даної місцевості (область, де боржник здійснює свою діяльність)».

Комітет також підтримав проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

«У проєкті йдеться про права для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на позачергове отримання житла та забезпечення їх соціальним житлом, у тому числі після досягнення ними 23 років, та грошову компенсацію житла, — зазначає Євгенія Кравчук. — Також врегульовується питання взяття на житловий облік осіб, місцем походження яких є окремі території у Донецькій та Луганській областях, АРК і міста Севастополь».

Депутати розглянули та підтримали проєкт закону про внесення змін до статті 22 Закону України «Про рекламу» щодо реклами електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах. Народні обранці пропонують поширити всі обмеження щодо тютюнових виробів (реклама, розповсюдження) і на електронні сигарети та рідини, що використовуються в електронних сигаретах.

Крім того, комітет підтримав проєкт постанови про внесення на розгляд Верховної Ради України проєкту постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році».

«Проєктом постанови Кабінету Міністрів України рекомендується створити організаційний комітет з відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2021 році та розробити і затвердити плани заходів. У тому числі наступного року ми матимемо меморіальні заходи на державному рівні задля вшанування пам’яті жертв нацистських репресій», — зауважує Євгенія Кравчук.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
как вы это любите
"Разложение" у тебя в мозгу, пропагандон! Какие говорящие погоняла у этих журнашлюх "лапухин" "усирадла".
за такое убивать надо
Вот бы еще расстрел давали за фэйковую чушь, выдаваемую за "журнашлюшское" псевдорасследование! Сколько бы мразоты расстеляли бы!
е
ладно с Путиным.. то Россия, тюрьма народов по твоему.. А расскажи-ка хоть о одном успехе на международной арене светочей Украинской демократии.. твоих кумиров имеют ВСЕ и по многу раз.. ВЕСЬМИР имеет Украину во всех позах, а такие как ты как попка-дурак вопят из своей песочницы что в Украине все классно, что это просто никто не понимает, что страна оказывается так развивается.. тьфу самой то хоть не противно постоянно нести чушь? или по магазинам ты не ходишь? за квартиру не платишь?
тт
и так каждый месяц...
тт
мы ждем. печатайте...
Гость
Окна Овертона начали открываться в вопросе педофилии." Немыслимо" уже открыто, взялись за "Радикально".
0 - 4 ДЫНАМА КУЕВ ПОЗОРНИКИ
0 - 4 на своём поле дынама куев просрала матч Лиги Чемпионов ТРЕТЬЕМУ СОСТАВУ Барселоны! дынамо куев ПОЗОРНИКИ!