З 25 травня у Києві почнуть працювати усі ринки та ярмарки
Обществоwww.unian.ua9 дней назад

З 25 травня у Києві почнуть працювати усі ринки та ярмарки

Також з 25 травня буде відновлено у звичайному режимі роботу метро.

З 25 травня у Києві почнуть працювати усі ринки та ярмарки, буде знято обмеження на доступ до спортивних, дитячих майданчиках у парках, скверах і на прибудинкових територіях. Як передає кореспондент УНІАН, про це заступник голови КМДА Петро Пантелеєв заявив під час брифінгу за результатами засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо запровадження другого етапу послаблення протиепідемічних обмежень. "З 25 травня почнуть працювати усі ринки і ярмарки. Також 25 травня будуть доступні для використання спортивні, дитячі майданчики в парках, скверах і на прибудинкових територіях", - сказав він. Крім того, за словами Пантелеєва, готуються до відкриття з 1 червня дитячі садки та школи для 11 класів для проведення ЗНО, заклади професійно-технічної та вищої освіти для випускників та абітурієнтів, готелі, однак ресторани при них мають бути зачиненими, спортивні школи, спорткомплекси, фітнес-зали, але без роботи басейнів, пляжі та зони відпочинки. "Крім того, з 1 червня ми відкриємо для відвідування кладовища. Рішення про роботу ТРЦ буде прийнято окремо. Це буде залежати від тенденції захворюваності", - наголосив заступник голови КМДА. Як повідомляв УНІАН, з 22 травня Україна перейшла до адаптивної моделі карантину. Водночас уряд послабив загальнонаціональні обмежувальні заходи, але вони діятимуть лише в тих регіонах, де дозволяє епідемічна ситуація. Послаблення протиепідемічних заходів застосовується та припиняється на території регіону на підставі рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке приймається з урахуванням оцінки епідситуації та наявності у регіоні ознак для послаблення протиепідемічних заходів, визначених постановою уряду. Рішення про послаблення протиепідемічних заходів переглядається не рідше одного разу на сім днів з урахуванням результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні. Сьогодні, 23 травня, у КМДА заявили, що епідситуація у столиці відповідає запровадженим урядом критеріям для послаблення карантину і повідомили про відновлення у звичайному режимі роботи громадського наземного транспорту і з 25 травня – роботи метро.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Украинцы славяне, только славянского единства ,братства ,в широком смысле не было никогда, было когда были русские,украинцы и белорусы,в прошлом,тогда было,но какого-то хрена Ельцин объявил день декларации государственном суверенитете РСФСР от 12 июня 1990 года,это до первого декабря 1991 года в Украине,.это было просто идиотизмом со стороны российского руководства,большего предательства по отношению к другим нельзя было и придумать, Ельцин придумал((((то кто кому предатель,А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
А Каддафи и Хусейн ссыклом тоже не были,помогло?Я Хохлов знаю одно недооценка ,как и переоценка как своих сил,так и сил противной стороны ,дорого обходится, очень дорого, особенно самоуверенность, Роджер к примеру думает что он умный,ха,Но поверь мне ,он дурак дураком,но на это я бы не обратила внимания,таких пруд пруди,он подонок и мразь,а вот такое я людям простить не могу,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
если верить премьерминистру
а вот у нас все налаживается
впереди выборы в обкоме
наладить в Броварах и т.п. протестный туризм. с выдачей негорячего и горячего за оплату в местный бюджет
илон приветствует
перелет на луну становится все актуальней
Игбун Хохлов
Полено, белорусы все-таки славяне, а не тупые хохлочурки. Там скачущих дебилов гораздо меньше. Да и Лукашенко не ссыкло как Янек. Яйца майдаунам поотрывает, скажет, что так и было. И пофиг ему, что гейропа с пиндосией хрюкают. В случае чего Россия поможет: Белоруссия - дружественная страна, не быдлостан окраинский.
ОБЫКНОВЕННЫЙ ФАШИЗМ
ОБЫКНОВЕННЫЙ ФАШИЗМ