З’явилося відео маєтку олігарха Ахметова в Обухівському районі (ВІДЕО)

20.04.2017 17:46 mykyivregion.com.ua
Журналісти оприлюднили відео зйомки маєтку мільярдера Ріната Ахметова у селі Плюти Обухівського району.

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "LB.ua".

Журналістський проект "Слідство.Інфо" оприлюднив зняте з дрона відео, на якому показано, як стверджується, маєток мільярдера Ріната Ахметова в селі Плюти Обухівського району.

"Після обстрілу нашої знімальної групи Максим Опанасенко повернувся на місце події і докладно зняв на відео новий маєток Ріната Ахметова. Власне, за документами це не маєток зовсім... За документами цей палац оформлений як... "заклад охорони здоров'я та соціальної допомоги", - супроводили журналісти коментарем відеозапис.
На відео стверджується, що територія маєтку становить 20 гектарів і обнесена подвійним парканом. Там ведеться масштабне будівництво. Маєток ретельно охороняється.

Нагадаємо, 14 квітня журналісти "Слідство.Інфо" при зйомці цього відео потрапили під обстріл. Над їх машиною пролетіло близько п'яти куль. Поліція почала перевірку в зв'язку з інцидентом.

Комментарии

ua Ална, 21.04.2017 04:15

Так на то он и миллиардер. Вот откуда у наших власть имущих и ура-майдановцев миллионы и особняки? Хотя, откуда-откуда, это даже ёжику понятно, откуда. Всё заработано непосильным трудом на благо "Родины". "Родина" - закодированное слово, обозначающее свой карман, свой счёт в банке. А пипл кушает и причмокивает, какие патриоты, как Родину любят.

ua гость, 20.04.2017 18:12

А виллы чиновников потрошенка они заснять не хотят? Ахметов хоть не за взятки купил свой особняк. А пидарков-нациков жаба давит.

Добавить комментарий