Зеленський пообіцяв відновити 150 «туристичних магнітів»
Обществоiviche.com7 дней назад

Зеленський пообіцяв відновити 150 «туристичних магнітів»

Під програму «Велика реставрація» підпадуть, зокрема, Хотинська фортеця, палац у Качанівці та цирк у Кривому Розі

Президент Володимир Зеленський пообіцяв за три роки відновити 150 туристичних об’єктів України. Про це він заявив на відкритті форуму «Україна 30. Інфраструктура», повідомляє LB.ua.

За словами Президента, «держава буде вкладати мільярди» в реставраційні роботи, але будуть залучатися також приватні кошти.

«За 5–10 років, я впевнений, ми відновимо для туризму основні магніти історичні, а всю державу – це велика робота попереду. Найголовніше, щоб ми розпочали», – заявив він.

У свою чергу міністр культури Олександр Ткаченко повідомив, що об’єкти, які підпадуть під програму «Велика реставрація» в найближчі три роки, будуть дуже різноплановими. Серед них, зокрема, Хотинська фортеця (Чернівецька область), замок в Олиці (Волинська область), замок у Чорткові (Тернопільська область), Підгорецький замок (Львівська область), палац у Качанівці (Чернігівська область), філармонії в Києві та Одесі, обсерваторія в Миколаєві, музей Сковороди (Харківська область), музей ракетних військ стратегічного призначення (Миколаївська область), Чернівецький національний університет, Дніпропетровський коледж культури та мистецтв, цирк в Кривому Розі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Именно, это не харьковчане.. Банкет за чей счет... Уж не за их так точно
е
Уважаемый, то что вы знаете я и не сомневаюсь.. Хотелось бы услышать мнение свидомых на этот счёт и почему они считают это нормальным..
Гость
Со и ху@*;;
кипчак
"Типа патриотов" могут свозить на поездах "дружбы", хотя в Харькове свой белый вождь Билецкий мог уже воспитать воинство с отбитыми мозгами.
кипчак
Еще не объявился у них фюрер. Появится, дорвется до власти тогда прятаться не нужно, а пока у них временная работа и периодические заработки. Может не все знают, кто они или не все считают себя "патриотами", нанялись по объявлению - деньги не пахнут. Друге дело, что для всех остальных и для них, в будущем, такая безмозглость вылазит боком.
Игбун Хохлов
Хохлатым ебанатам нечем заняться. Никому эта пропагандонская хрень не интересна. Эти шыдэвры и по 5 человек в кинотеатрах не собирают.
Игбун Хохлов
Парашенко в говне разбирается. Он всю страну в него окунул.