Апеляційна палата ВАКС залишила без змін вирок екссудді за неподачу декларацій
Политикаwww.unn.com.ua5 дней назад

Апеляційна палата ВАКС залишила без змін вирок екссудді за неподачу декларацій

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишив у силі вирок, яким екссуддю Апеляційного суду Дніпропетровської області Зою Пономарь визнано винуватою в умисному не поданні декларації. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу суду.

"За наслідками розгляду апеляційних скарг суд залишив у силі вирок, яким особу визнано винуватою в умисному не поданні декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 та 2018 роки з призначенням покарання у виді штрафу в розмірі 51 тис грн з позбавленням права обіймати посаду судді строком на два роки", - йдеться в повідомленні.

Також апеляційним судом скасовано ухвалу суду першої інстанції від 27.05.2020 про звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності та закриття кримінального провадження за епізодами пред'явленого обвинувачення в умисному неподанні суб'єктом декларування декларацій за 2015 та 2016 роки і в цій частині призначено новий розгляд в суді першої інстанції.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд визнав винною екссуддю Апеляційного суду Дніпропетровської області Зою Пономарь в декларування недостовірної інформації.

Написать комментарий