Кравчук зробив відверту заяву про корупцію

12.01.2017 11:29 gazeta.ua
Влада, як і раніше, продовжує "спати в одному ліжку" з бізнесом. Про це заявив перший президент Леонід Кравчук в інтерв'ю "Фактам"

Коментуючи електронні декларації чиновників, він зауважив: "Здивувався, наскільки примітивні їх погляди і бажання. Всі ці колекції годинників, ікон, величезні суми готівки під подушкою. Вони думають не про країну, а про свої кишені".

"Коли я років 15 тому був народним депутатом, масштаби політичної корупції були менші, але вже тоді було ясно, з якими великими грошима граються політики. І сьогодні я по прізвищах знаю, хто і скільки заносив грошей партійним бонзам, щоб потрапити на прохідні місця виборчих списків рейтингових політичних сил. Документальних підтверджень цьому у мене, на жаль, немає, а презумпцію невинуватості поки ніхто не відміняв. Тому я навіть Януковича не називаю зрадником і злодієм, поки не буде рішення суду", - сказав він.

Поки бізнес не буде відділений від влади, порядку в країні не буде, вважає Кравчук.

"На жаль, влада, як і раніше, продовжує спати в одному ліжку з бізнесом. Причому сплять по любові і розлучатися не збираються. Тому у нас і з'являються онищенки та інші люди, які компрометують всю владу і знижують її авторитет", - зауважив перший президент.
У 2016 році не вдалося посадити в тюрму жодного корупціонера. Про це заявив антикорупційний прокурор Назар Холодницький. Причиною назвав небажання суддів слухати справи.

Комментарии

gb Сэр Alex, 12.01.2017 12:43

Какие ничтожества все-таки правят на Украине!..Переобуваются на лету: Гордон,Кравчук..прозрели типа???(((

ua из Одессы, 12.01.2017 12:14

урод, а кем надо быть в стране чтобы давить коррупцию? и не президентом и не депутатом да? А где ЧМП ,гадина? а "хатынку маме у Швейцарии " забыл? Объемы коррупции тогда были не те? Ты и отложил...яйца чтобы они росли. Дебил национальный.

Добавить комментарий