Лише 45% партій подали звіти про майно та витрати за другий квартал — НАЗК
Политикаwww.ukrinform.ua10 дней назад

Лише 45% партій подали звіти про майно та витрати за другий квартал — НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) закликає партії довести свою прозорість громадянам перед місцевими виборами та подати звіти за І та ІІ квартали 2020 року.

"Лише 67% зареєстрованих партій подали звіти про своє майно та витрати за І квартал 2020 року. За ІІ квартал відзвітували 45% партій. У зв’язку з цим НАЗК закликає політичні партії направити свої звіти до початку агітації, аби виборці могли бути впевнені в їхній доброчесності та прозорості фінансування", - заявили в НАЗК.

Водночас в антикорупційному відомстві зауважили, що законодавство не зобов`язує партії подавати фінансові звіти у період карантину.

"У зв’язку зі змінами до Закону України “Про політичні партії”, звіт політичних партій подається не пізніше ніж на 40 день після закінчення здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусу (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів", - поінформували в НАЗК.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
7
Может . Все президенты в украине никогда не думали о ней и о народе . Личный интерес офшоры воровство откаты вот и откатились и докотились .
ъ
Царство Небесное погибшим . Это беда и большая , а еще беда большая в переди , проамериканские правители педерасты в киеве , взяли курс на уничтожение Украины и Народа порошенко №1 турчинов аваков сеня кролик наливайченко агент ЦРУ и многие другие.
Беняпейсатый
А украинские последователи вермахта,люфтваффе,кригсмарин и СС,очень даже разделяет и убивает людей на Донбассе.
Беняпейсатый
Украинские кондиционеры в укролюфтваффе.
Дэн
Сортир должен работать по назначению,канализация отбросов,сбор дерьма.
000000
Хай сторонники цієї позиції себе і утилізують
Дэн
Да ладно,какие могут быть нарушения в здране победившей гыднасци,на гилляку маловеров и зрадныков.Даже если на выборных бюллетнях будут жарить несогласных,а избиратели пробираться к участкам по трупам выборы будут признаны чейстными,прозрачными и вааще окуенными.Слава демократии и апостолу ея Соросу Всемогущему,пи-ц.