Луценко просить дозволу у Ради на арешт нардепа Опоблоку

16.05.2018 11:17 narodna-pravda.ua
Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Сергія Дунаєва.

Текст подання спрямований голові Верховної Ради Андрію Парубію і вже зареєстрований в парламенті, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення прес-секретаря генпрокурора Лариси Сарган в Facebook.

“Згідно з текстом подання, Дунаєв С.В., будучи народним депутатом України, подавав завідомо недостовірні відомості у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави. В діях народного депутата вбачаються підстави для повідомлення про підозру за ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації)”, – сказано в повідомленні.

Досудове розслідування здійснює НАБУ.

Існує інформація, що подання на Дунаєва стосується 10 незадекларованих компаній. У листопаді 2017 року суд в цій справі не надав слідству доступ до банківських рахунків. Справа була порушена в грудні 2016 року «за ознаками кримінального злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації)».

Комментарии

ua Гость, 16.05.2018 20:22

жалко эту крысу никто не угостил заточкой в Мене.

ua Ална, 16.05.2018 11:40

В таком случае где "подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України" Ляшко, который задекларировал липовый выигрыш в лотерею, или Порошенко, который не декларировал свои офшоры и все взятки, которые он получал и раздавал "нужным" людям? Почему до сих пор не сидит Мосейчук, хотя был лишён неприкосновенности за взятку и всякие разные Розенблаты с компанией? Да и не только вышеназванные, а, например, все те, кто получал деньги за голосования в ЗРаде? Вопросы есть, ответов нет.

Добавить комментарий

АВТОРСКИЕ СТАТЬИ