Мендель звернула увагу американських ЗМІ на три основні напрямки реформ в Україні
Политикаwww.ukrinform.ua31 июля 2020

Мендель звернула увагу американських ЗМІ на три основні напрямки реформ в Україні

Міжнародна спільнота збільшує підтримку Україну через успішне впровадження в країні реформ.

Про це у статті для видання “National Interest” пише прессекретар президента України Юлія Мендель.

“Це (збільшення фінансової підтримки від ЄС, МВФ та МБРР - ред.) стало можливим перш за все завдяки запуску структурних реформ. Серед них: боротьба із корупцією, створення ринку землі, нове законодавство про концесію та приватизацію, а також лібералізація банківського сектору. Міжнародні фінансові інституції не вкладали б свої ресурси у непередбачувані економіки, що не демонструють прогресу”, - зазначає Мендель.

Вона звернула увага на три основні напрямки втілення реформ в Україні: відкриття ринку землі, створення правил концесії та приватизації, а також розвиток важливої інфраструктури.

“Судову реформу буде завершено протягом року. Ми скасували сотні документів, яким регулювався бізнес, аби дати йому більше свободи. Перелік позитивних перетворень в період Президента Зеленського - велетенський”, - наголосила прессекретар.

Вона нагадала, що після інавгурації Володимир Зеленський пообіцяв “змінити старі підходи, що заважали Україні зростати”.

“Основу цього вже збудовано, а стіни й дах будуть незабаром завершені. Ми всі хочемо бути у міцному помешкані для кожного українця, у якому раді кожному, незалежно від його або її мови, культури, релігії, політичних поглядів”, - йдеться у статті.

На переконання Мендель, для досягнення цього “нам слід змінити наратив жертовності у суспільстві та агресивні манери відносно один одного”.

“Саме майбутнє України повинне об’єднувати усіх нас”, - підсумувала прессекретар.

1 комментарий

Написать комментарий
  • гость
    03 августа 2020
    ..айский, ..ойский, мендель. А почему Рада? Кнессет должен быть. Иврит второй государственный, а может и первый.
    Ответить
💬 Последние комментарии
деменции слава
архитектор 90-х, ничего кроме нищеты и распила, цi руки нiчого не зробили.
одно и то же
А методички не поменялись ))))))
Мила
Какая замечательно положительная история!!! Побольше таких🙂Пусть живет долго и в полной атмосфере любви с людьми!
Игбун Хохлов
Что делать? Вычеркнуть некогда незаконно спизженный Крым из конституции и забыть про него. Потерю шельфа о. Змеиный молча же проглотили. И тут пора смирится. Принять верховенство права. А знаешь почему до сих пор хрюкают? Хохлоту Крым не нужен. Для России - это жемчужина, для укрАины - дотационный регион, обуза. Хохлатым рукожопам не под силу его содержать в нормальном состоянии. При укрАине Артек запомнился только педофилией. Сейчас это бомбовский детский лагерь. Хохлам нужен не Крым, и тем более не крымчане, которых они ненавидят. Хохлам, а вернее, их хозяевам - пиндосам нужен скандал вокруг Крыма, чтобы ограничить сотрудничество Европы с Россией. Вот только зря это все. Европа уже поняла, кто есть кто, и посылает пиндосов куда подальше.
Елена
Не всё бывает можно написать,что на самом деле думаешь,хотя на истину отнюдь не претендую,не умна,не глупа надеюсь,а как оно есть на самом деле одному Богу известно.
Игбун Хохлов
Очень конкретно, по делу)))))
Елена
Ну хорошо,ты прав, разве я спорю? нет.А Украина идёт в Европу.Слава Украине! И сала,да побольше,а Роджеру поменьше,чтобы не был с перевесом,а то паром в Ла-Валетту затонет от перегруза,ха.