Микола Волгов: “Порошенку найближчим часом доведеться вирішити, що робити із прем’єр-міністром Гройсманом”

13.02.2018 16:23 politconsultant.org
Профінансувавши президентську кампанію, Порошенко далі з позиції сили формуватиме відносини із союзниками.

Результати президентських виборів в Україні визначатимуть підсумки парламентських, які також мають відбутися у 2019 році.

Про це прес-конференції заявив виконавчий директор АП “POLITCONSULTANT.org” Микола Волгов, передає кореспондент UA1.

За його словами, під час президентських виборів чинний глава держави Петро Порошенко як претендент повністю профінансує свою виборчу кампанію.

“Це багато в чому визначатиме подальшу його поведінку, формування умовно пропрезидентського списку для парламентських виборів. Ми отримаємо такого незалежного від якихось бізнес-груп президента, який зможе з позиції сили формувати відносини із союзниками”, – вважає політолог.

Політолог додає, що Порошенку найближчим часом також доведеться вирішити, що робити із прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, а також як далі співпрацювати із його заклятими друзями – “Народним фронтом”.

Як відомо, жоден із нинішніх потенційних кандидатів на пост президента України, в тому числі й чинний глава держави Петро Порошенко, не має підтримки навіть 20% громадян.

Комментарии

ua михаил, 14.02.2018 14:46

Сеть засоряете идиотскими мыслями. Где умник видел, что бы ворон ворону глаз выклевал?Это не мы, попал хохол в беду так мы его стараемся утопить, ходим злорадствуем над потерпевшим. А евреи не та нация, это очень лояльные по отношению к своим люди друг друга в беде не оставит.

Добавить комментарий