Парубій прогнозує, що парламент голосуватиме за Антикорупційний суд вже наступного тижня

18.05.2018 17:29 racurs.ua
Український парламент продовжить роботу в пленарному режимі у вівторок, 22 травня. На наступному тижні планується розгляд законопроекту про Антикорупційний суд
Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій попередив народних депутатів про те, що наступний тиждень буде напруженим. Про це він заявив під час закриття ранкового пленарного засідання, передає «Укрінформ».
За словами спікера, парламент зможе вийти на голосування за президентський законопроект «Про Вищий антикорупційний суд» орієнтовно у четвер, 24 травня.

Раніше Парубій виразив сподівання, що Міжнародний валютний фонд та Венеціанська комісія погодяться з ключовими положеннями законопроекту до понеділка, 21 травня.

Нагадаємо, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко анонсувала, що законопроект парламент ухвалить у травні-червні цього року.

Як повідомлялося, законопроект № 7440 «Про Вищий антикорупційний суд» вніс президент Петро Порошенко у грудні 2017 року. Законопроектом пропонується визначити засади організації та діяльності Вищого антикорупційного суду, а також спеціальні вимоги до суддів цього суду та гарантій їх діяльності.

Верховна Рада 1 березня прийняла у першому читанні за основу проект закону«Про Вищий антикорупційний суд».

Комментарии

ua Гость, 18.05.2018 22:34

предупреждаун - более точно

us Гость, 18.05.2018 21:56

Андрий прогнозист-Парубий - знатный предупреждун!:))

Добавить комментарий