Стало відомо, чому у “Слуги народу” падає рейтинг
Политикаstopcor.org01 августа 2020

Стало відомо, чому у “Слуги народу” падає рейтинг

Нардеп Олександр Корнієнко голова партії "Слуга народу", пояснив, що падіння рівня підтримки, зокрема, відбувається за рахунок тих українців, які "чекали швидких результатів".

"По-перше, відвалилися ті, хто чекає швидких результатів. Пам'ятаю, що 20 % казали, що один рік готові чекати, там 25-30 % – від двох до трьох років, ну і віддані прихильники: чекаємо, скільки треба. Тобто перша частина відвалюється, друга… Все-таки, коли робиш реформи, трохи люди "відвалюються", тому що реформи подобаються не всім", – зазначив Корнієнко.

Як приклад таких реформ нардеп назвав відкриття ринку землі.

"Ніхто в цій країні ніколи не робив реформу ринку землі, наприклад. Частині людей вона не подобається, але ми це зробили. Далі, відкриття доступу до ресурсів – "Укрспирт", бурштин, ліс", – розповів Корнієнко.

Він також згадав критику в ЗМІ, на низці телеканалів (зокрема, на "112 Україна" і "Прямому").

"Знаходячись у повністю ворожому медіасередовищі – це ж не можна скидати з важелів. У нас є плюс-мінус об'єктивний інтернет на рівні сайтів, у нас токсичний Telegram… Є "Прямий". Тобто з одного боку "112" і цей холдинг (112, NewsOne, ZIK, – ред.), з іншого "Прямий". І це з двох боків нас роздирають. От у такому середовищі медійному ми знаходимося. Зрозуміло, що якісь результати нівелюються відразу, а якісь промахи активно підсвічуються", – вважає Корнієнко.

Під час інтерв'ю нардеп також висловив переконання, що зараз підстав для позачергових парламентських виборів немає.

"Думаю, що зараз підстав для дострокових виборів немає. В першу чергу немає політичних підстав, тому що з точки зору соціології, зараз 50 на 50 українців виступають за дострокові вибори. І така ситуація завжди буде викликати низьку легітимність обраного парламенту. Станом на зараз все-таки "Слуга народу" є лідируючою силою. По соціології ми досі лишаємося на першому місці, суспільство каже, що ми лідери. У парламенті ми – лідируюча сила. Тому, які тут зараз проводити перевибори з точки зору такого світогляду? Можна, звісно, шукати якісь юридичні підстави, але це зайве, тому що є коаліція, уряд призначений, Рада збирається", – заявив він.

2 комментария

Написать комментарий
 • Оззи
  01 августа 2020
  А по первому взгляду на этого «слугу» не скажешь что он Поц. Внешность таки обманчива.
  Ответить
 • Игбун Хохлов
  01 августа 2020
  Пикрищення наступит пипизже. За какое время Зельцман обещал прекратить войну? Ну, панятна, там "рассийская ахрэсия". И бабка, которую, доблестные хохлополицаи задержали в Одессе за футболку с надписью "СССР" - это агент Путина. И Михаил Боярский напару с Натальей Варлей - по-прежнему угроза национальний бэспеци Украйыины, как и российские соцсети. Головнэ - прыйняття мовнюкового закону и спивання гимнА у школах. А вы кажэтэ, покращення нэма.
  Ответить
💬 Последние комментарии
Елена
Америка нам поможет,у неё грошей много.Слава Америке! Луночка не внимательно читали статью,а у Сени внешность не украинская.ха.Роджер как всегда не ответил за так называемых жидобандеровцев.
Елена
Объясняю.
Оззи
Задержанно-отпущенные забыли ещё рассказать как им ухи отрезали...
е
оправдываешь
е
это ты сейчас про себя очень хорошо написала.. уж то КАК ты выслуживаешься перед нашей властью, КАК ты обделываешь ВСЕ ее действия говорит о оочень многом
Гость
Бертик, Google-ом крутит Сережа Брин.
кипчак
Мало. Не та ситуация, когда достаточно общаться на уровне Герасима с Му-му. В интервью В.Касатонова о грядущем мировом финансовом кризисе ,идет речь о том, что неизвестно существует ли в реальности золото, якобы хранящееся в США в Форт-Ноксе. Как известно из истории в таких ситуациях капстраны выходили из кризисов войнами, поэтому нужно быть бдительными. США не совсем удобно развязывать войну в Западной Европе, а в Восточной - в самый раз. Самый случай распалить пожар, пользуясь безумствами экзальтированных толп.