В Ірані назвали винуватця знищення українського авіалайнера
Политикаua.news5 дней назад

В Ірані назвали винуватця знищення українського авіалайнера

Міноборони Ірану визнало винним у катастрофі літака МАУ оператора ракетного комплексу, який запустив ракету без узгодження з командуванням.

Про це йдеться у відповіді на офіційний парламентський запит міністра оборони Ірану, бригадного генерала Аміра Хатамі, передає Radio Farda. Міністр заявив, що винним за збиті літаки МАУ в Ірані є оператор ракетної системи, який порушив правила дій ведення вогню «без отримання дозволу» в сформованих на той час умовах. Також оператор звинувачується в тому, що він не спілкувався з командним центром, і покладався в своєму рішенні тільки на «розпливчасті дані» з боку Міністерства оборони.

Нагадаємо, у ніч на 8 січня після вильоту з аеропорту Тегерану зазнав катастрофи літак Boeing 737-800 NG української авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», що прямував до Києва. На борту перебували 176 пасажирів з семи країн світу, усі вони загинули.

11 січня Генеральний штаб Збройних сил Ірану визнав, що український літак був збитий ракетою «земля-повітря». Лайнер помилково було прийнято за ворожий об’єкт після його різкого повороту убік військового центру Корпусу вартових Ісламської революції. Однак у МАУ уточнили, що пілоти збитого літака Boeing 737-800 вилетіли з аеропорту із дозволу диспетчерів та від маршруту не відхилялись.

В РНБО заявили, що переговори з Іраном про повернення в Україну «чорних скриньок» збитого літака авіакомпанії МАУ є напруженими і складними. Іран передумав повертати Україні «чорні скриньки» збитого «Боїнга». Без інформації з «чорних скриньок» буде складно вивчити обставини авіакатастрофи, заявив заступник генпрокурора України.

Іран більше не буде ділитися з Україною доказами щодо розслідування катастрофи українського лайнера, збитого іранською ППО. Також Іран не має технічних можливостей для розшифровки інформації з «чорних скриньок» збитого лайнера.

Уряди країн, чиї громадяни загинули у катастрофі літака, вимагають передати його «чорні скриньки» у Францію для розшифровки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Кого за ШЕСТЬ лет осудили за преступления на Востоке? Пастор кровавый сидит? Петя твой "вумный" вор - сидит? Осудили 2-3х из сотен тысяч мародеров запизденцев? Сколько за этот год вы уже убили твари! Шо ты эбало своё открываешь - мразь свинорылая! Дерьмо продажное!
Весёлый Роджер
Сто раз писал пропахандон хунты Шмуля, шо ему так жалко, так жалко, шо так мало кацапив поубывало на Востоке и мало земель пид работяг запизденцев освободило от луганских хлеборобов тай донецких шахтеров - алкашей и лентяев!!! «Елена - 12 ноября 2018 - высокий моральный дух воинов всу, а главное защита своей родной земли позволит освободить Донбасс ударами двух танковых соединений с выходом на границу Украинв и дальнейшим освобождением этнических украинцев в орде,которых не слышат...Также по сценарию лугандона будут жечь и захватывать администрации и гос.учреждения в Ростове и Краснодаре....." Вот так пиндоколония Украина, по крови, идёт у Эуропу, прикрыв старой вышиванкой нищебродную *опу!
Весёлый Роджер
Мавпёнок, какой же ты тупой школёнок! Не надо поступать як старый пердун провокатор деда Шмуля_Елен, высрал и побёг у кусты! Он старенький, у него вже мозгив ныма - одни опилки и те вже сгнили! Так сейчас уже не катит, селюк другой пошёл, это тебе не 2014, когда можно було сбрехнуть, шо Янек набил 73 лярдами грузовик и все щирые скакуны поверили в это! Сейчас факты нужны, одним высером сыт не будешь!
Ен
Сто раз писала,сто раз.
Елена
Всех жалко,что раз писала.
Луна-2
День пограничника -забыл что ли ? эх ты...Ладно, спокойной ночи тебе.
Елена
В каком Роджер ты можешь погибнуть?Это как во времена Горбачева по борьбе с пьянством и алкоголизмом когда открывали магазины в с водкой то устраивалась огромная очередь,вплоть до драк,вот в таком бою ты мог погибнуть, Роджер а у те заразы заразной нет,нас обнимать,а ноги ты случайной не моешь,?сапоги?ха.резиновые ,как у Маска,ха