Звернення Генеральному прокурору України Луценку Ю.В.

21.04.2017 13:28 youtube.com
Відеозвернення до Генерального прокурора України Ю. Луценка.
Я, Володимир Скородинський, обіймаю посаду прокурора відділу Генеральної прокуратури України.
Не маючи можливості бути прийнятим на особистому прийомі у Генерального прокурора Ю.Луценко, я вирішив звернутися до нього з відеозверненням.
Починаючи листопаду 2014 року по цей час я зазнаю надзвичайного тиску з боку керівництва Генеральної прокуратури України у вигляді перешкоджання моїй професійній діяльності прокурора та створення умов для мого незаконного звільнення.
Вважаю, що звільнення є помстою Юрія Луценка за мою законну професійну діяльність та позицію, як процесуального керівника.
Прошу Генерального прокурора України Луценка Ю.В. скасувати незаконний наказ про моє звільнення та надати мені можливість працевлаштуватись, яку я маю згідно закону.
Розумію, що тиск на мене у зв’язку з моєю заявою значно посилиться, та заявляю, що буду усіма законними засобами захищати власті права та інтереси і прошу всіх небайдужих долучатися до захисту моїх прав.
Заявляю, відстоювати свої права буду до кінця. І це не тільки слова. Кожен факт, що я довів суспільству в своєму відеозверненні, я можу підтвердити шляхом надання відповідних документів уповноваженим на те органам в порядку, встановленому законом.

Комментарии

Добавить комментарий