Меган Маркл і принц Гаррі стали боржниками на 11 років
Шоу-бизнесnewformat.info23 мая 2020

Меган Маркл і принц Гаррі стали боржниками на 11 років

Звільнившись від королівських кайданів, принц Гаррі і його дружина Меган Маркл пізнали не тільки п’янкий смак свободи, а й сувору необхідність платити за рахунками: герцоги стали боржниками британської скарбниці.

Міжнародний День сміху — 1 квітня 2020 року запам’ятався Сассекським не смішно жартами, а офіційним зреченням від королівського престолу. Припинивши виконувати обов’язки членів монаршої родини, пара пізнала всю «красу» незалежності — фінансові труднощі, осуд сусідів в Канаді і США, а також відсутність коштів на оплату особистої охорони. Але, як виявилося, все це — всього лише квіточки.

Як повідомило видання Mail on Sunday, принц Гаррі і Меган Маркл зобов’язані повернути Британії суму, яку заборгували з казни Суверенного гранту: за підрахунками експертів, на це може піти цілих 11 років.

Виявилося, що ці гроші були витрачені на дорогий ремонт котеджу Фрогмор-гаус, який був перебудований з урахуванням всіх вимог пари, а вся ця розкіш обійшлася в суму близько 2,4 мільйонів фунтів стерлінгів.

У виданні підкреслили, що герцоги вже приступили до виплати боргу і будуть віддавати його частинами, так що ніщо не завадить заколотникам закрити «кредит» набагато раніше, якщо вони зможуть заробити належну суму грошей. До того ж, цей план може втілитися в реальність в самому найближчому майбутньому, адже Маркл дістала своє старе резюме і підготувалася до пропозицій іменитих режисерів

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Дорожитель разумностью
И видим поганость... мерзкое поведение, не позорьте произволом НК: Администратор заблокировал вам возможность писать (конструктивные отзывы) комментарии. Срок блокировки: -106751 день. Причина блокировки: дебил … (25.05.2020). … и вновь: Администратор заблокировал вам возможность писать(конструктивные отзывы) комментарии. Срок блокировки: -106751 день. Причина блокировки: ддьджьл … и ещё: Администратор заблокировал вам возможность писать (конструктивные отзывы) комментарии. Срок блокировки: -106751 день. Причина блокировки: ппопб … ..и ещё: Администратор заблокировал вам возможность писать (конструктивные отзывы) комментарии. Срок блокировки: -106751 день. Причина блокировки: мррпр ... и ещё: Администратор заблокировал вам возможность писать (конструктивные отзывы) комментарии.. Срок блокировки: -106751 день. Причина блокировки: ееее … ещё: Администратор заблокировал вам возможность писать (конструктивные отзывы) комментарии. Срок блокировки: -106751 день. Причина блокировки: чысс
НЕГРЫ ИЛИ НЕ НЕГРЫ
В США НЕГРАМ ЗАПРЕТИЛИ НАЗЫВАТЬСЯ НЕГРАМИ. ЭТО НЕ РАСИЗМ?
Гость
И как это понимать? А ведь "убийство детей (Донбасса) безусловно военное преступление, а как известно, у нас НИКОГО за военные преступления в Украине не осудили".
Гость
И как это понимать? А ведь "убийство детей (Донбасса) безусловно военное преступление, а как известно, у нас НИКОГО за военные преступления в Украине не осудили".
Дорожитель памятью
А отчего нет ранее оставленных отзывов на публикацию?
Гость
"Мы все умрем ...Надежды нет . но... смерть потом прольет публично . На нашу жизнь обратный свет. И большинство умрет (в грехах) вторично" .
Гость
И если поживём...