Через коронавірус німецький авіаперевізник почав продавати спальні місця в економ-класі
События в миреwww.unian.ua3 дня назад

Через коронавірус німецький авіаперевізник почав продавати спальні місця в економ-класі

За $260 пасажир може отримати в своє розпорядження від трьох до чотирьох крісел, на яких можна буде спати горизонтально.

Німецька авіакомпанія Lufthansa почала тестувати продаж спальних місць в економ-класі на далекомагістральних рейсах.

Про це повідомляє Аvianews.com.

Поки новий продукт sleeper's row (спальний ряд) доступний тільки з середини листопада до середини грудня 2020 року на рейсах Франкфурт-Сан-Паулу і Сан-Паулу-Франкфурт.

За $260 пасажир може отримати в своє розпорядження від трьох до чотирьох крісел, на яких можна буде спати горизонтально. Для більшого комфорту бортпровідники видадуть спальний комплект з бізнес-класу, який включає матрац, подушку і ковдру.

Замовити спальний ряд можна тільки в аеропорту - на стійці реєстрації або безпосередньо біля виходу на посадку.

Поява нової послуги, ймовірно, пов'язана з великою кількістю вільних місць в літаках через пандемію COVID-19. Відповідно, продаючи порожні блоки крісел, авіакомпанія зможе отримати додатковий прибуток.

Кілька років тому схожу послугу ввели авіакомпанії Air New Zealand під назвою Economy Skycouch і Air Astana — «спальний економ». При цьому Air New Zealand виділяє для пасажирів спеціальні ряди, в яких можна збільшити ширину крісел для більш комфортного розташування лежачи.

Lufthansa

Lufthansa - найбільша німецька авіакомпанія, національний авіаперевізник Німеччини та найбільша авіакомпанія Європи, як за кількістю літаків, так і за кількістю перевезених пасажирів.

Скасування штрафів

21 листопада 2020 року авіакомпанія Ryanair тимчасово скасувала штрафи за зміну для нових бронювань. Згідно з оприлюдненими правилами, новий рейс можна вибрати на дати до 30 вересня 2021 року включно.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
ладно с Путиным.. то Россия, тюрьма народов по твоему.. А расскажи-ка хоть о одном успехе на международной арене светочей Украинской демократии.. твоих кумиров имеют ВСЕ и по многу раз.. ВЕСЬМИР имеет Украину во всех позах, а такие как ты как попка-дурак вопят из своей песочницы что в Украине все классно, что это просто никто не понимает, что страна оказывается так развивается.. тьфу самой то хоть не противно постоянно нести чушь? или по магазинам ты не ходишь? за квартиру не платишь?
тт
и так каждый месяц...
тт
мы ждем. печатайте...
Гость
Окна Овертона начали открываться в вопросе педофилии." Немыслимо" уже открыто, взялись за "Радикально".
0 - 4 ДЫНАМА КУЕВ ПОЗОРНИКИ
0 - 4 на своём поле дынама куев просрала матч Лиги Чемпионов ТРЕТЬЕМУ СОСТАВУ Барселоны! дынамо куев ПОЗОРНИКИ!
Starый Йухан
Да, Зубченко - красавец. А, какой слог. Одно слово - талант...
ДЫНАМА КУЕВ ПОЗОРНИКИ
Дынама куев просрала матч Лиги Чемпионов ТРЕТЬЕМУ СОСТАВУ БАРСЕЛОНЫ!!! А кто здесь мечтал о ,, 50 на 50 ,, ?