Cirque du Soleil оголосив про банкрутство
События в миреnv.ua30 июня 2020

Cirque du Soleil оголосив про банкрутство

Легендарний Cirque du Soleil оголосив про банкрутство після трьох місяців відсутності шоу у зв’язку з пандемією коронавірусу. Також компанія скорочує 3500 своїх співробітників.

Про це інформує CNN з посиланням на повідомлення компанії.

У повідомленні, опублікованому в понеділок, 29 червня, Cirque du Soleil, який базується в Монреалі (Канада), назвав причиною свого банкрутства «величезний збій і примусове закриття шоу в результаті пандемії Covid-19». Компанія має намір реструктуризувати свій борг за допомогою канадського уряду і приватних інвестиційних компаній.

Три місяці тому Cirque du Soleil тимчасово призупинив виробництво своїх шоу, в тому числі шести в Лас-Вегасі. Також в компанії планували близько 10 концертів по всьому світу.

Цирк оголосив тендер на участь в конкурсі з боку своїх найбільших спонсорів, в тому числі з багатонаціональних приватних інвестиційних компаній з США, Китаю та Канади на 420 мільйонів доларів. Передбачається, що ця пропозиція стане відправною точкою в аукціоні для залучення інших учасників.

Компанія також отримала нове фінансування в розмірі 300 мільйонів доларів для «підтримки успішного перезапуску, надання допомоги постраждалим співробітникам і партнерам Cirque du Soleil і прийняття певних зобов'язань перед компанією», йдеться в повідомленні.

Видання зазначає, що Cirque потопає в боргах майже на 1 мільярд доларів. Проблему погіршує той факт, що виробництво шоу залишається призупиненим. Щоб зупинити фінансові втрати, Cirque du Soleil звільнив близько 3500 своїх співробітників.

«Протягом останніх 36 років Cirque du Soleil був дуже успішною і прибутковою організацією. Однак з нульовими доходами після примусового закриття всіх наших шоу через Covid-19, керівництво повинно було діяти рішуче, щоб захистити майбутнє компанії», - сказав Даніель Ламарр, генеральний директор Cirque du Soleil Entertainment Group.

Cirque du Soleil заснований Гі Лаліберте і Жілем Сент-Круа в 1984 році в Канаді. Цирк відомий відмовою від участі тварин в спектаклях і своїми шоу, в яких циркова майстерність з'єднується з хореографією.

У компанії працює майже 5 тис. осіб з 50 країн. Основна частина трупи дає вистави у Лас-Вегасі, гастрольна - їздить з різними шоу по всьому світу. Річний дохід компанії становив близько 1 мільярда доларів США.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Орк
Короче, все махинации по рас.изжеванию пиндосовских бабок, планируются и осуществляются в УхКраине (как наиболее благоприятной стране для рас.изжевания) самими же пиндосами.
Комитет МОРАЛИ
Ха ха ха ха. Кредиты. Господи чуть не лопнул от смеха. Украл Лирик Тимошенко и Ермаком Походу и гос-жа РОЖКОВА с Зеленским. Да и МВФ. Кредиты - смешно - за кредитами в ВМФ. Вы Мендель поздравьте, Наследника Гетьмана Голобородько вынашивает. ХА ХА ХА ХА. ЦИРК
Комитет МОРАЛИ
Ха ха ха Голобородько. Походу парень левачит. Ха ха ха. Выборы. У него семейный статус - ШВЕД. Ха ха ха.
Игбун Хохлов
Кто-то еще сомневается, что укры - дебилы? Китай поделите, придурки хохлатые)))
Игбун Хохлов
То е дэкоммунизация. Долой наследие тирана Сталина!
Кулеба вставай
Интересно, выразит ли протест МИД Украины адвокату Трампа за публикацию карты Украины без Крыма или пробежит между капелек))) Кулеба вставай, зрадник ссыкотный)))
гость
"ци рукы нычого не кралы, це все кумэ падлюко!"