ЄВРОПЕЙСЬКІ БАНКИ ХОЧУТЬ ЗОБОВ’ЯЗАТИ ЗВІТУВАТИ ЩОДО ЕКОЛОГІЧНОСТІ ЇХНІХ ПОЗИК
События в миреkosatka.media06 марта 2021

ЄВРОПЕЙСЬКІ БАНКИ ХОЧУТЬ ЗОБОВ’ЯЗАТИ ЗВІТУВАТИ ЩОДО ЕКОЛОГІЧНОСТІ ЇХНІХ ПОЗИК

Банківський регулятор ЄС виносить на обговорення проект щодо використання показника «коефіцієнту зелених активів», що відображатиме, яка частка банківських інвестицій спрямована на «зелені» проекти, повідомляє «Економічна Правда». Якщо проект ухвалять, усі банки розкриватимуть інформацію про те, яка частка загальної суми позик є «зеленою» згідно визначень ЄС. Кредиторам також потрібно буде звітувати щодо доходів, отриманих від «зеленого» бізнесу.  Показник (green asset ration, GAR - ред.) вимірюватиме кількість кліматично дружніх кредитів, авансів та боргових цінних паперів у порівнянні з загальною сумою активів на балансі позикодавця. У регуляторі European Banking Authority кажуть, що коефіцієнт може показувати, зокрема, чи переходить фірма від фінансування викопного палива до відновлюваних джерел енергії.  Одна з причин запровадження нового показника – необхідність надати інвесторам якомога більш повну та надійну інформацію щодо того, як кліматичні зміни впливатимуть на фінустанови, оскільки шторми та інші погодні умови впливають на вартість їхніх активів та зобов’язань. Інша причина – виконання умов Паризької угоди з метою втримати глобальне потепління. Банки в межах Євросоюзу повинні будуть публікувати GAR у своїх фінзвітностях з 2022 року на основі даних з 31 грудня 2021 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Медбро
Врачей материально заинтересовали в приписках о коронавирусе.
Минчане
В Беларуси новые правила : при виде мусора каждый обязан нагнуться,снять штаны и раздвинуть булки.
Пубертат
Это у вас в кыйиви гдержавовсмартфоне а на местах оттоманско-австрийско-российская сонная империя.
Мид
Все должны Украине-она никому ничего не должна. Вот это позиция.
гость
разница в коммерческой стоимости индийской, китайской, европейской и российской вакцины в баксах: астразенека - 2$ по Европе без доставки, индийская 5$ самовывоз, джонсон^2 - 20$ c доставкой, российская 20$ без транспортных расходов, китайская 29$ с гумм.доставкой, пфайзер 39$ полный фарш, модерна 40$ без доставки или 70$ всё включено. Есть ещё супер вакцина из Тайваня от Медиген ценой от 100$ и выше, - но там учёные упёрлись в золотистых хомячков, у которых оказалась зверская восприимчивость к ковиду и какая-то неправильная иммунная реакция на вакцину. Поэтому, все стобаксовые вакцины Медигена уходят в хомячков, а не для людей. Аж завидно.
СВОБОДНАЯ УКРАИНА
а почему унажают урсулу. гендерное равенство а тут крику что кому-то не уступили место??? что гендерное равенсво хорошо пока собственную жопу не усадила и ту вспомнили что она женщина)))) равенство так равенство а то стуло не дали это трагедия а двери придержали это сексизм. как говорят за что боролись на то и напоролись, кушайте не обожритесь.
е
Рада в полном составе с президентом и его семейством во главе пусть идет воюет... Им полезно для здоровья в отличии от остального населения, кроме Елены, ей в радость будет во славу Америки сдохнуть...