Іспанські експортери яловичини посилюють присутність на ринку Азії
События в миреmeat-inform.com23 мая 2020

Іспанські експортери яловичини посилюють присутність на ринку Азії

Іспанські виробники яловичини вийшли на ринок ще однієї азійської країни. Дозвіл на експорт Іспанії надав філіппінський уряд. Переговори між країнами щодо цього питання тривали близько трьох років.

Іспанська яловичина на цьому ринку конкуруватиме з виробниками з Бразилії, Ірландії та США. Філіппіни з 106 мільйонами жителів залишаються другим за величиною ринком Південно-Східної Азії, після В’єтнаму. Іспанська свинина вже присутня на цьому ринку, який є третім за величиною ринком свинини для європейських виробників, після Китаю та Японії.

Згідно з даними Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), у Філіппінах рівень самозабезпеченості яловичиною становить 67%, що означає, що дефіцит на внутрішньому ринку сягає 163 тис. тонн і, як очікується, зростатиме протягом кількох наступних років через зміни звичок споживання, зростання населення та доходів. Крім того, в країні поширюється африканська чума свиней, що також може сприяти посиленню попиту на інші тваринні білки. Наразі Бразилія, Ірландія та США є основними постачальниками яловичини в Філіппіни.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Dr Macpherson
Ви хочете купити нирку або хочете продати свою нирка? Ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансові збої, і ви не знаєте, що робити робіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добро сума грошей 500 000 доларів для вашої нирки. Мене звуть лікар МАКФЕРСОН, нефролог МАКФЕРСЬКОЇ КЛІНІКИ. Наша клініка спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємось цим придбання та трансплантація нирок живим відповідний донор. Ми знаходимося в Індії, Туреччині, США, Малайзії, Індії. Якщо ви зацікавлені у продажу чи купівлі нирок, будь ласка, не не соромтеся зв’язатися з нами на whatsapp +33751283487 Електронна пошта: doctormacphersonclinic@gmail.com З повагою ДР МАКФЕРСОН ......
Дорожитель разумностью
И видим поганость... мерзкое поведение, не позорьте произволом НК: Администратор заблокировал вам возможность писать (конструктивные отзывы) комментарии. Срок блокировки: -106751 день. Причина блокировки: дебил … (25.05.2020). … и вновь: Администратор заблокировал вам возможность писать(конструктивные отзывы) комментарии. Срок блокировки: -106751 день. Причина блокировки: ддьджьл … и ещё: Администратор заблокировал вам возможность писать (конструктивные отзывы) комментарии. Срок блокировки: -106751 день. Причина блокировки: ппопб … ..и ещё: Администратор заблокировал вам возможность писать (конструктивные отзывы) комментарии. Срок блокировки: -106751 день. Причина блокировки: мррпр ... и ещё: Администратор заблокировал вам возможность писать (конструктивные отзывы) комментарии.. Срок блокировки: -106751 день. Причина блокировки: ееее … ещё: Администратор заблокировал вам возможность писать (конструктивные отзывы) комментарии. Срок блокировки: -106751 день. Причина блокировки: чысс
НЕГРЫ ИЛИ НЕ НЕГРЫ
В США НЕГРАМ ЗАПРЕТИЛИ НАЗЫВАТЬСЯ НЕГРАМИ. ЭТО НЕ РАСИЗМ?
Гость
И как это понимать? А ведь "убийство детей (Донбасса) безусловно военное преступление, а как известно, у нас НИКОГО за военные преступления в Украине не осудили".
Гость
И как это понимать? А ведь "убийство детей (Донбасса) безусловно военное преступление, а как известно, у нас НИКОГО за военные преступления в Украине не осудили".
Дорожитель памятью
А отчего нет ранее оставленных отзывов на публикацию?
Гость
"Мы все умрем ...Надежды нет . но... смерть потом прольет публично . На нашу жизнь обратный свет. И большинство умрет (в грехах) вторично" .