Країни Західної Європи потерпають від 40-градусної спеки
События в миреua.interfax.com.ua01 августа 2020

Країни Західної Європи потерпають від 40-градусної спеки

Кілька країн Західної Європи, які ведуть боротьбу проти пандемії коронавірусу COVID-19, зіткнулися і з іншою проблемою - сильною спекою, повідомляють європейські ЗМІ.

Температура повітря в п'ятницю в багатьох країнах трималася на позначці близько 40 градусів за Цельсієм, що значно ускладнило ситуацію з носінням масок.

У понад 10 італійських містах місцеві метеорологічні служби оголосили про підвищену небезпеку через спеку.

Попередження про загрозу поширили і в десятках департаментах Франції. Французькі пожежні служби приведені в підвищену готовність: лісові пожежі вирують на Атлантичному узбережжі країни. Десятки будівель зруйновані, понад 100 осіб були змушені покинути свої будинки.

У Бельгії, зокрема в столичному регіоні, також встановилася спекотна погода. У п'ятницю в брюссельській комуні Юкль зафіксували температурний рекорд на день 31 липня з початку регулярних вимірювань у 1833 році.

Через спеку багато жителів Нідерландів кинулися на узбережжя Північного моря. В одному з популярних курортів в місті Зандворт пляжі були переповнені. Місцева влада поширила рекомендацію уникати цієї зони через неможливість дотримання соціальної дистанції.

Британці також пережили один із найспекотніших днів цього році. Температура в районі аеропорту Хітроу піднімалася до 37,8 градусів за Цельсієм. Потяги з Лондона в сторону Брайтона, розташованого на південному узбережжі Англії, в п'ятницю були переповнені.

Спека обрушилася і на Німеччину, де зафіксували найспекотніший день 2020 року. Температура піднімалася вище 35 градусів за Цельсієм у низці південних районів країни.

Згідно з даними європейських метеорологічних служб, спадати спека в західній частині Європи почне в суботу.

Тим часом, європейські країни продовжують боротися з пандемією коронавірусної інфекції. За останні кілька днів у деяких з них були зареєстровані рекордно високі показники нових випадків захворювання COVID-19 з початку зняття обмежень.

Загалом, за даними порталу Worldometers, в Європі за час пандемії виявлено 2,8 млн випадків зараження коронавірусом. Понад 203 тис. хворих померли.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Америка нам поможет,у неё грошей много.Слава Америке! Луночка не внимательно читали статью,а у Сени внешность не украинская.ха.Роджер как всегда не ответил за так называемых жидобандеровцев.
Елена
Объясняю.
Оззи
Задержанно-отпущенные забыли ещё рассказать как им ухи отрезали...
е
оправдываешь
е
это ты сейчас про себя очень хорошо написала.. уж то КАК ты выслуживаешься перед нашей властью, КАК ты обделываешь ВСЕ ее действия говорит о оочень многом
Гость
Бертик, Google-ом крутит Сережа Брин.
кипчак
Мало. Не та ситуация, когда достаточно общаться на уровне Герасима с Му-му. В интервью В.Касатонова о грядущем мировом финансовом кризисе ,идет речь о том, что неизвестно существует ли в реальности золото, якобы хранящееся в США в Форт-Ноксе. Как известно из истории в таких ситуациях капстраны выходили из кризисов войнами, поэтому нужно быть бдительными. США не совсем удобно развязывать войну в Западной Европе, а в Восточной - в самый раз. Самый случай распалить пожар, пользуясь безумствами экзальтированных толп.