Криптобізнесмен, який уникнув страти в Таїланді, перетворить океанський лайнер на біткойн-центр
События в миреnews.finance.ua9 дней назад

Криптобізнесмен, який уникнув страти в Таїланді, перетворить океанський лайнер на біткойн-центр

Криптовалютний підприємець Чад Ельвартовскі, який раніше уникнув страти в Таїланді, викупив круїзний лайнер Pacific Dawn, щоб облаштувати в ньому центр для криптовалютних компаній і розробників, повідомляє ForkLog з посиланням на Maritime Executive.

Для свого нового проекту компанія Ocean Builders, головним інвестором якої є Ельвартовскі, викупила лайнер Pacific Dawn у P&O Carnival Corporation. Після формальної зміни власника на початку листопада він буде перейменований на Satoshi.

Чад Ельвартовскі розраховує, що новий центр стане технологічним інкубатором для підприємців, компаній і приватних осіб, що працюють з криптовалютами.

На кораблі розмістять ресторан, казино, аквапарк і комерційні приміщення. Житловий фонд представлений 777 каютами. Перші 200 з них продадуть на аукціоні з 5 по 28 листопада за ціною від 25 до 50 тисяч доларів.

Продаж кают Ocean Builders планує організувати за моделлю кондомініуму: покупці отримають повне безстрокове право власності на свою каюту, вносячи щомісячні платежі для покриття операційних витрат.

Для розрахунків на лайнері Satoshi будуть прийматися як біткойни, так і фіат. Очікується, що перші резиденти з’являться на борту в 2021 році.

Одержимий ідеєю звільнення суспільства від державного контролю, Ельвартовскі свого часу надихнувся ідеєю “плавучих міст”, або так званих “систедів”.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
777
Бабуля вангуля казала шо он последний
Луна-2
О мертвых- или хорошо, или ничего ...Эта бабушка родившаяся в 1929 году.Наверняка знала немецко- фашистских оккупантов,Раз до сих пор была волонтеркой и помогала армейцам .Но беда в другом ,-ни один из этих спасенных ею вояк не помог ей.... даже в похоронах...
гость
возможно для кого-то это новость, но в буржуазно-либеральной стране депутатов не выбирают, а покупают. И соответственно - продают. Причём стандартная практика "покупай дешевле - продавай дороже" отн. депутатов не работает, покупать надо сразу готовый продукт, и отрабатывать вложенные бабки у олигарха они будут до морковкинового заговения. А когда всё с процентами отработают, он сделает с них чучело и поставит на чердаке своей загородной хатынки. И будет показывать за большие деньги - ну а фули, актив должен работать в любом случае.
тт
))))
Миха
Как за этого холенного 3.14дара можно вообще голосовать? В 208 округе такой высокий % 3.14дарасов?
Миха
Мутные законы...
Миха
И красивая))... И умная...)
Авторские статьи