Пристрасть китайців до розкоші може врятувати економіку Європи - Bloomberg
События в миреnews.finance.ua5 дней назад

Пристрасть китайців до розкоші може врятувати економіку Європи - Bloomberg

Високий попит у Китаї на luxury-бренди і предмети розкоші може істотно допомогти економіці європейських країн.

Зокрема, серед жителів Китаю існує величезний попит на люксові автомобілі європейського виробництва. Це означає, що підприємства, які знаходяться на території Євросоюзу, будуть забезпечені замовленнями і роботою, пише Bloomberg.

У країнах Східної Європи, керівництво яких раніше висловлювало стурбованість надмірною залежністю від складання машин іноземних брендів, отримали підтвердження, що саме цей напрямок стане драйвером зростання для національної економіки, відзначає видання.

Через погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірус, зокрема, в Чехії і Словаччині, закриваються громадські заклади і кафе і багато галузей простоюють. При цьому автомобільні заводи в цих країнах продовжують працювати. Тут випускають не тільки автомобілі масового попиту, але і люксові авто: Porsche Cayenne і Jaguar.

Велика частина машин сегменту люкс поставляється до країн Азії, зокрема до Китаю.

Що стосується самого Китаю, то зафіксоване тут зростання продажів дорогих речей дає надію на подальше поліпшення показників тих держав, які ці товари експортують. Це, на думку видання, дасть економіці Європи можливість якщо не повністю, то частково впоратися з наслідками економічних і соціальних обмежень через пандемію COVID-19.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
А что Луна не так сказала? не знаешь тему не ляпай языком, за умную сойдешь..
Кот Матроскин
Совсем охуели! Вы сначала чернобыльцам гробовые отдайте.
Елена
Кипчак обычно сам с собой разговаривает, можно сказать тихо сам с собою он ведёт беседу,а тут вышел с аутизмотического состояния и сказал,не спорю,не ошибся и что теперь? Прийти к Роджеру с веревкой и мылрм?не смешите меня,а концовочка моя,то почему только у меня к вам претензии? гляньте на Роджера комментарии,тоже самое илм не хотите у него их видеть?
Луна-2
Я БЫ НЕТ -Авантюристы были всегда - в мутной водичке - легко ловить рыбку.
Луна-2
Елена -краса ты моя,ненаглядная - вопрос, причем здесь -сколько ты здесь -ТЕБЯ Е спросил -прокомментируй статью.
Вера
до Байденовских лет...еще ого-го... я б голосовала за такую...Президентшу...
Луна-2
Ограбление по -украински ....ЗА ВО -ВРЕМЯ ПРЕДОСТАВЛЕННЫЕ УСЛУГИ - Хорошо, если на водопроводе авария.... и во -время предоставленные услуги как -то несовместимы и пахнет грабежом
Авторские статьи