У Польщі перед святами відкривають торговельні центри
События в миреwww.ukrinform.ua8 дней назад

У Польщі перед святами відкривають торговельні центри

Уряд Польщі вирішив з 28 листопада відновити роботу торговельних центрів, які діятимуть у підвищеному санітарному режимі. Утім, до кінця грудня не відкриватимуться культурно-розважальні, гастрономічні заклади та фітнес-центри, а навчання у школах і надалі буде дистанційним.

Про це під час спільної пресконференції у Варшаві з віцепрем’єр-міністром Ярославом Говіном та міністром охорони здоров’я Адамом Недзельським сказав глава польського уряду Матеуш Моравецький, передає кореспондент Укрінформу.

“Ми вирішили, що від наступної суботи (28 листопада) торговельні центри зможуть функціонувати, але за умови дотримання найвищого санітарного режиму”,- зазначив Моравецький.

Він додав, що це рішення дозволить врятувати сотні тисяч місць праці. Інші сектори, які не функціонуватимуть, зможуть розраховувати на фінансову підтримку. Уряд вирішив не відкривати у передсвятковий період, до 27 грудня, культурно-розважальні (кінотеатри, театри, музеї) та гастрономічні заклади (ресторани, кафе, паби), а також фітнес-центри та басейни.

За словами Моравецького, навчання у школах до кінця грудня відбуватиметься дистанційно. Утім, зимові канікули, які в Польщі у різних воєводствах упродовж січня-лютого завжди тривали в різний період, вирішено провести одночасно - з 4 по 17 січня.

Моравецький зазначив, що уряд розпочинає програму “100 днів солідарності”, яка допоможе "краще витримати період найближчих місяців". За його словами, наприкінці цього терміну у Польщі, найімовірніше, вже з’явиться вакцина проти коронавірусу.

Голова Ради міністрів Польщі закликав поляків у період Різдвяних та Новорічних свят залишатися вдома, святкувати у вузьких сімейних колах, не збиратися великими групами і не подорожувати країною та за кордон як під час свят, так і під час шкільних канікул.

За минулу добу, 20 листопада, у Польщі зафіксовано 24 213 випадків інфікування коронавірусом, померли 574 особи.

У четвер, 19 листопада, Сейм Польщі ухвалив чергову програму підтримки бізнесу у період пандемії COVID-19. Прогнозується, що завдяки ньому близько 200 тис. фірм отримають допомогу на загальну суму 1,8 млрд злотих (близько 500 млн дол.).

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Вера
...еще в1799году....А.А. Безбородко - канцлер Российской империи -сказал: «Не знаю, как будет при вас, молодых, но при нас ни одна пушка в Европе не могла выстрелить без нашего разрешения»...О...
Вера
Ууууу...еще....
Вера
если Елена ...Это писала...да пусть еще кто-то...прослеживается "след" издевки над тем...кому Эти комменты посвящены...Мне б стыдно было их...сохранять и "выбрасывать" свою дур...тупость...на всеобщее обозрение...Воот...
Вера
чувачок...это ты сейчас о себе написал?...ПОХВАЛЬНО...
Вера
а нормальные люди...в комменте выше написала...это те,кто читает Это ВСЕ...Наше...и находит в себе силу воли не комментировать...бо ни к чему все эти комменты...НОРМАЛЬНЫЕ ЛЮДИ РАБОТАЮТ...ИМ НЕКОГДА ЗАНИМАТЬСЯ ЭТОЙ ... беллетристикой..
Вера
прости...поспешила...обидеть не хотела...само как-то вырвалось..скорее ..НЕВНИМАТЕЛЬНЫЙ...или мысли чужие плохо читаешь...вот Елена ...хоть и пишет иногда Дрянь...но мысли читать умеет ...за что я ее и уважаю...но из цитатника веселого ...с многим с ней не согласна...ЕСЛИ ,конечно, зто она писала...
Вера
е...не первый раз замечаю...что и ты туповат...немного