В Австрії за день пограбували сейфи трьох банків
События в миреwww.ukrinform.ua5 дней назад

В Австрії за день пограбували сейфи трьох банків

В Австрії протягом дня група зловмисників пограбувала індивідуальні банківські сейфи у трьох різних банківських установах у федеральних землях Нижня Австрія та Відень.

Як передає Укрінформ, про це інформує у суботу австрійський суспільний телерадіомовник ORF.

"На даний момент наше земельне управління кримінальної поліції займається двома банками у Нижній Австрії, а наші колеги з Відня – банком у 19 районі", - заявив речник поліції Нижньої Австрії Йоганн Баумшлагер.

Поліції на даний момент не відомо, чи постраждали інші банки.

Три окремих інциденти відбулися майже ввечері п’ятниці, 13 листопада. Двоє невідомих увійшли до відділенні Bank Austria у місті Клостернойбург (Нижня Австрія) близько 18.40 і залишило його о 23.20. Пограбування регіональному філіалу банку Raiffeisen у Мьодлінгу (передмістя Відня, земля Нижня Австрія) відбувалося з 20:07 до 23:1. Банківські комірки у ще одному філіалі Raiffeisen, у 19-му районі Відні, зловмисники грабували майже одночасно – з 08:00 до 20:00. Поліція наразі підозрює, що пограбування було здійснено групою з шести осіб.

В усіх випадках було пограбовано індивідувальні банківські сейфи з цілодобовим доступом. Відповідно до камери спостережень у банках, грабіжники залишали банківські установи із сумками та рюкзаками. Як саме їм вдалося обійти систему безпеки та охорони, поки невідомо. Також поки неясно яку саму суму готівки та цінностей було викрадено з сейфів клієнтів у трьох банках.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
где тут адвокат ера?)) пусть читает и развивается..
е
опять потом будешь утверждать что ты такого не писала?)) явное раздвоение личности.. лечись
Фритс
Штош гансы не пошлют сша куда подальше?
Елена
А ну пожги гнусный гандонище как там при царях богато и счастливо жили,все грамотные и медицина для всех людей была,давай уёбок,жги гандонище,тупое,жадное,трусливое чмо,ты там в Афганистане по прищыву тварь была,и то могу предоставить как ты чмо задротное там за свою шкуру трусилось,а сейчас видя прилет снарядов совсем окончательно сдрейфил усрался,усцался и сдрыснул в Европу,чмо дебильное, таких гандонов будь моя воля и возможность я бы в плен не брала,ха.Поэтому Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...