Блогер показав, що допомагає смартфону Razer Phone боротися з перегрівом

13.12.2017 13:34 maximum.fm
Потужний ігровий смартфон нещодавно не вельми успішно пройшов тест на міцність. Після цього відеоблогер Зак Нільсон, якого ми знаємо завдяки "знущанням" над гаджетами, вирішив дізнатися, що ж ховається всередині смартфона.

Звичайно ж, від такого типу пристроїв очікуєш потужної системи охолодження. Що ж вдалося ентузіасту виявити в Razer Phone?

З самого початку розбирання стає зрозуміло, що компанія Razer недостатньо добре продумала цей момент. Щоб від'єднати дисплей від корпусу необхідно зняти гумові накладки, що прикривають фронтальні стереодинаміки. Зробивши це, приклеїти їх назад буде вкрай складно. Під накладками ховаються гвинти, які утримують конструкцію.

Усередині смартфона відеоблогер виявив велику трубку для відведення тепла від процесора і термопасту. Мабуть, все це потрібно, щоб апарат не перегрівався при запуску ігор з частотою 120 кадрів в секунду. В іншому Razer Phone мало чим відрізняється від інших сучасних смартфонів. Більшість компонентів модульні і легко замінюються. Можна виділити хіба що наявність досить великих динаміків зверху і знизу, а також якусь подобу вібромотора Taptic Engine, як в останніх iPhone, але значно меншого розміру.

Блогер прийшов до висновку, що розібрати Razer Phone в домашніх умовах можна, але є велика ймовірність, що повернути йому товарний вигляд буде вкрай складно.

Комментарии

Добавить комментарий