Іспанія допоможе Україні у боротьбі з хакерами

09.01.2017 11:35 news.finance.ua
Україна у 2017 році отримає допомогу від Іспанії для захисту своїх життєво важливих структур від атак хакерів. Про це йдеться в опублікованій доповіді міністра оборони Іспанії Марії Долорес де Коспедаль, передає Deutsche Welle.

Йдеться, перш за все, про підготовку кадрів для армії України силами іспанських офіцерів-інструкторів. З цією метою підрозділи під назвою Об’єднане командування оборони кіберпростору (ОКОК), яке діє при генштабі Іспанії, виділить додаткові фінансові ресурси.

Видання повідомляє, що розглядається також питання про надання збройним силам України відповідної технології і обладнання.

Представник міноборони Іспанії Даніель Гарсія Кордеро розповів, що “для конкретизації співробітництва та вивчення ситуації” в Києві недавно побували офіцери ОКОК. Планується навчати українських військових в Україні, а також організовувати поїздки офіцерів ЗСУ на стажування до Іспанії.

Петро Порошенко під час засідання РНБО заявив про ймовірність терактів на об’єктах критичної інфраструктури. Зі слів президента, загалом впродовж останніх двох місяців на об’єктах п’яти відомств та тридцяти одного державного інформаційного ресурсу виявлено близько шести з половиною тисяч спланованих кібератак.

Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що за потужними кібератаками, які відбувались останнім часом, стоять кіберзлочинці з РФ.

Нагадаємо, у грудні невідомі зламали сайти Державної казначейської служби, Міністерства фінансів та Пенсійного фонду України. Згодом від кібератаки постраждав сайт Міністерства оборони.

Комментарии

Добавить комментарий