Microsoft може представити доступну консоль Xbox Series S в серпні
Технологииportaltele.com.ua7 дней назад

Microsoft може представити доступну консоль Xbox Series S в серпні

Нещодавно документація компанії Microsoft побічно підтвердила підготовку ще однієї консолі нового покоління, яка має кодову назву Lockhart, а на ринку може з’явитися під ім’ям Xbox Series S. Як передбачається, вона буде доступніше Xbox Series X і, згідно з останніми чутками, може бути представлена ​​в серпні , хоча колишні чутки вказували на липневий дебют.

Згідно з неофіційними даними від The ​​Verge, центральний процесор нової консолі буде працювати з тими ж частотами, що і у старшої Xbox Series X. А ось чи отримає він ті ж вісім ядер і шістнадцять потоків, поки що не уточнюється. Молодша Xbox Series S зможе запропонувати 7,5 Гбайт оперативної пам’яті для використання іграми, тоді як у Xbox Series X ігор є 13,5 Гбайт.

Графічний процесор в Xbox Series S буде приблизно в три рази менш продуктивним, ніж у старшій приставці. Його теоретична продуктивність складе всього близько 4 Тфлопс проти 12 Тфлопс у Xbox Series X. Молодша модель буде орієнтована на ігри з роздільною здатністю 1080p, хоча також зможе впоратися і з іграми в дозволі 1440p.

Написать комментарий