Microsoft веде переговори про покупку TikTok
Технологииportaltele.com.ua3 дня назад

Microsoft веде переговори про покупку TikTok

Президент США Дональд Трамп (Donald Trump) планує оголосити рішення, відповідно до якого китайська компанія ByteDance повинна відмовитися від володіння популярним сервісом коротких відео TikTok на користь американської компанії. Про це повідомляє видання Bloomberg з посиланням на власні джерела.

Також стало відомо про те, що можливим покупцем TikTok може стати корпорація Microsoft. The New York Times з посиланням на джерело, обізнане про переговори, повідомив, що в даний час софтверний гігант веде переговори про покупку TikTok. Цю ж інформацію підтвердило і інформаційне агентство Bloomberg. Офіційні представники Microsoft відмовилися від коментарів з даного питання.

Сервіс TikTok користується великою популярністю по всьому світу, в тому числі і в США. У міру того, як він набирав популярність, росла стурбованість з боку американської влади, які вважають, що TikTok може використовуватися китайським урядом для збору інформації про американських громадян. Раніше в цьому місяці президент Трамп заявив про те, що він розглядає можливість введення заборони сервісу TikTok на території США. За даними Bloomberg, він має намір підписати виконавчий указ, через якого ByteDance буде так чи інакше змушена відмовитися від контролю над TikTok.

Написать комментарий