Населені планети можна буде виявити за допомогою біосигналів

16.06.2017 13:01 iworm.com.ua
Дослідники розробили новий метод виявлення ознак життя на інших планетах. Для цього потрібно зафіксувати біосигнали, які виходять від неї – тобто виявити на планеті речовини, що виробляються живими організмами, такі як кисень або метан. Це особливо актуально у зв’язку з тим, що NASA знайшла три потенційно населені планети.

Вчені розробили нову стратегію для пошуку ознак життя на планетах. Для того, щоб зробити висновок, що планета населена, потрібно виявити на ній речовини, що виробляються живими організмами – такі як молекули кисню і метан, пише Futurity.

На думку дослідників з Каліфорнійського технологічного інституту, щоб виявити на планеті життя, потрібно зафіксувати біосигнали, які від неї виходять. Цей новий метод можна буде застосовувати, використовуючи тридцятиметровий телескоп, який буде зібраний до кінця 2020-х, і стане найбільшим в світі оптичним телескопом.

Вчені вже довели, що їх метод працює в лабораторії – тепер залишилося показати його в реальності. Як тільки дослідники отримають зображення планети, вони проаналізують її атмосферу за допомогою спектрометра високої роздільної здатності – пристрою, який зможе знайти «сліди» хімічних речовин, таких як кисень і метан. Крім того, дослідники зможуть визначити швидкість обертання планети і скласти приблизну карту її поверхні і погодних умов.

Комментарии

ua Сотнык Мыкола, 18.05.2017 14:15

Только, пожалуйста, одна просьба - майданов туда не пускайте бо и там срач устроят. Я то знаю, помню Одессу.

ua крепость с краю, 18.05.2017 14:08

ибио сигнал? героям слава чтоль

Добавить комментарий