Нове шкідливе ПЗ прикидається оновленням для Android
Технологииroot-nation.com5 дней назад

Нове шкідливе ПЗ прикидається оновленням для Android

Шкідливе програмне забезпечення продовжує залишатися однією з найбільших проблем пристроїв з Android. Користувачі, які встановлюють програми за межами Google Play, зазнають найбільшого ризику. Експерти з кібербезпеки Zimperium виявили нову серйозну загрозу для смартфонів.

Виявляється, застосунок під назвою «Оновлення системи» представляється як критичне оновлення системи, але насправді має на меті встановити повний контроль над пристроями. Коли вірус потрапляє в апаратне забезпечення, він починає переглядати та збирати дані з пристрою. Ця інформація надається хакерським серверам і може спричинити багато проблем.

Серверна частина віддалено контролює роботу шкідливого програмного забезпечення, що потенційно може створити ряд головних болів для користувачів Android. Дані показують, що вірус здатний викрадати повідомлення, контакти, закладки браузера, історію веб-перегляду тощо.

Паралельно «Оновлення системи» записує дзвінки та навколишні шуми від мікрофона, але також може використовувати камеру для фотографування.

Якщо ви станете жертвою вірусу, ви можете розраховувати на крадіжку документів та копіювання вмісту в меню Буфер обміну. Шкідливе програмне забезпечення запрограмоване на приховування від власників смартфонів та уникнення можливого його виявлення. Одним із методів для цього є зменшення мережевих даних, які вона споживає.

Наприклад, надіславши «мініатюрні» фотографії замість повних зображень на сервери хакерів. Першовідкривачі загрози Zimperium категоричні, що у створення «Оновлення системи» було вкладено вражаючі кошти та ресурси.

Дуже ймовірно, що існують інші програми, які працюють і викривають користувачів Android подібним чином. Продовжується активна робота фахівців, які сподіваються незабаром з’ясувати, чи не стикаємось ми з іншими загрозами цього типу.

Найкраща порада – дотримуватися Google Play для встановлення програмного забезпечення, оскільки Інтернет-портал пропонує певний рівень безпеки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
т.е. грабеж нашей страны америкосами это оказывается такая помощь???? тогда почему от этой помощи положение в стране все хуже и хуже, а трепло? Ответ будет?
Не лох
как нам удалось организовать р0бочиэ мИста биля здания Офиса президента и заработать более 1,5 млн грн на простом ремонте дверей, учитесь лохи))) п.с. проезд, проживание и питание - за счет Государства и #яклоунов налогоплательщиков
сбежало 44 морпеха
Украинские военные массово бегут из Донбасса батрачить к Пану Польскому - тепличный сезон открыт, Будь свидомым! будь гидным своих предкив! Пан Польский любит тебя любить...
Трампенко
Офис президента 3е!членского просит НА КОЛЕНЯХ подкормить ВСУ: все поставщики питания разбежались зарабатывать - ПОДАЙТЕ хто сколько сможет! на Армию - самую сильную в Мире!
Гость
Слованный запас комментаторов меньше чем у Эллочки из "Двеннадцати стульев"
Гость
Через О надо писать - дешОвка. А не дешЕвка :-)
Гость
Даже пришпишьно :-))