Нові комп'ютери Mac на процесорах Apple не будуть підтримувати встановлення Windows
Технологииnews.finance.ua9 дней назад

Нові комп'ютери Mac на процесорах Apple не будуть підтримувати встановлення Windows

До кінця року Apple виведе на ринок перші комп’ютери Mac на процесорах ARM власної розробки. Однак запустити на них Windows за допомогою Boot Camp не вийде. Справа в тому, що Microsoft зараз ліцензує Windows 10 on ARM тільки для попереднього встановлення OEM-виробниками на новому обладнанні, і жодних інших (офіційних) способів отримати копію цієї ОС (купывля ліцензії або безкоштовне встановлення) немає.

Від відповіді на уточнювальне запитання редактора сайту The Verge щодо оновлення політики, щоб в майбутньому дозволити Boot Camp на комп’ютерах Mac з процесорами ARM, представник Microsoft ухилився, зазначивши, що «на сьогодні більше оновлень немає».

Apple тісно співпрацює з Microsoft, щоб забезпечити повну готовність ПЗ Office до моменту виходу нових Mac з процесорами ARM в кінці цього року, але про відсутність підтримки Boot Camp на WWDC ніхто не говорив. Тобто, не можна повністю виключати можливість співпраці над забезпеченням якоїсь сумісності, але в такому випадку Microsoft довелося б розширити програму ліцензування Windows 10 on ARM.

Ще один альтернативний спосіб встановлення Windows на Mac – віртуалізація. Однак відомі додатки на зразок VMWare або Parallels не будуть підтримуватися новим транслятором Apple Rosetta 2. Розробникам додатків віртуальних машин для забезпечення сумісності з Mac на ARMдоведеться повністю все переробляти, і поки що абсолютно неясно, чи планують VMWare, Parallels та інші додавати підтримку Windows в свої програми і чи буде взагалі якесь робоче рішення для запуску Windows on ARM.

Apple продемонструвала Parallels Desktop з Linux на віртуальній машині, але без згадки про Windows. І хоча VMWare цікавилася у спільноти, яким чином вони хочуть використовувати засоби віртуалізації Fusion на комп’ютерах Mac з процесорами ARM, поки що жодних конкретних анонсів про створення ПЗ не було.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
О як всё закрутилось! Ты до сих пор веришь шо цэ дивчина! Ну а запизденка з самой Канады - ну цэ дивно даже! Да нет Луночка, нима там у Канаде ни тушенки, ни сапог яловых, он сам себя сдал - "прапорщика зав.вещевого и продуктового склада". Ты на секунду представь себе, сколько он всего потерял когда рухнул Союз?! Но дурость его и ему подобных щирых идиотов в том, що вони думовают, шо там у Эуропе, буде такой же Союз, но ыщо богаче и там так же чи ыщо бильше можно будэ воровати тай до хаты таскати. Как мне говорил, очень давно, один справжний прапор, мне бы на склад НАТО працювати на рок чи другий тай можно и без грошей...
Гость
И такое бывает.
Гость
И если поживём...
Гость
И если поживём...
Гость
И такое бывает.
Гость
И "при помощи стакана листовой зелени можно обеспечить сохранение молодости мозга и улучшить когнитивные способности, которые страдают с возрастом. Фолат и витамин B снижают риск онкологии и укрепляют сердце".
гость
От тебя уже весь НК тошнит.