Новий iPad: подробиці про черговий планшет Apple
Технологии24tv.ua29 июня 2020

Новий iPad: подробиці про черговий планшет Apple

Авторитетний галузевий аналітик Мін-Чі Куо, що спеціалізується на продукції Apple, опублікував черговий звіт, присвячений лінійці фірмових планшетів компанії. Інсайдер назвав не лише особливості двох нових моделей популярної серії, але й дату їх появи у продажу.

За даними інсайдера, в другій половині 2020 року компанія випустить 10,8-дюймову версію iPad – лінійка, в якій дебютує гаджет (базова або Air), не уточнюється, розповідає gizmochina.

Ще однією новинкою компанії стане шоста ревізія компактного iPad mini. Аналітик прогнозує, що діагональ екрану пристрою буде збільшена з 7,9 до 8,5 дюйма, а перелік його характеристик включатиме новий продуктивний процесор. Анонс планшета очікується не раніше 2021 року.

Згідно зі звітом Мін Чі-Куо, обидва пристрої будуть комплектуватися блоком живлення з максимальною потужністю зарядки в 20 Вт. Саме ця модель аксесуара повинна увійти в комплект iPhone 12 Pro і 12 Pro Max – молодші ж версії смартфонів, за чутками, позбудуться як навушників, так і блоків живлення у комплекті.

iPadOS 14

22 червня компанія Apple показала оновлену операційку для своїх планшетів. Головними нововведеннями стали віджети, які тепер оновлюються в режимі реального часу і постійно актуалізують інформацію, краще адаптовані додатки і перероблений пошук Spotlight, який тепер отримав інтерфейс пошуку як на комп'ютерах Mac.

Оновився також і Apple Pensil. Він тепер включаються в себе функцію Scribble, яка переводить рукописний текст в звичайний.

Крім того, тепер, якщо користувач запише адресу або номер телефону, iPad запропонує різну активність пов'язану з ними – можна зателефонувати за номером або подивитися напрями за потрібною адресою. Функція працює англійською та китайською мовами.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ответственный копирайтер
А за слова ответить? Ссылочками, ссылочками. Ла Шапель, например, прекрасно себя чувствует, шоу вон устраивать собирается. https://cultmtl.com/2020/07/la-chapelle-scenes-contemporaines-montreal-announces-175-artists-for-the-30th-season/ А магазины они закрыли, да. Только не 4391, а 1877, и не в пандемию, а по итогам прошлого года. https://insideretail.asia/2019/05/02/la-chapelle-sales-slump-as-fashion-retailer-shuts-1877-stores/ И Шанель производство не закрывает, а сокращает, что в общем-то оправдано на фоне 35%-ного падения рынка. https://finance.yahoo.com/news/chanel-warns-virus-impact-linger-124221670.html Нет, неуважаемый автор, вы не настоящий полковник(
дЫркач
Простите меня, не видел, что творил
вопрос
то есть вовик буде тикать у Константинополь, там же красные труселя
очевидное и невероятное
херсонская область и бозкурт
видимо первое
главный вывод вовка уже сделал - пишут всех! и теперь выхода два - 1) все понимаю но сказать не могу = друг человека. 2) как палубий = меня завут чюлавек
Игбун Хохлов
Судя по тому, что обезьяна на фото хохлатая, ее выловили дэсь биля Рады.
тут хозяин виборинець
мне кажется, им медиа нафиг не нужны. они покупают какието рейтинговые числа которые комьютерно учитывают на контроле выборов в обкоме